Menu

Toshiba microSD 32GB M302 UHS-I U3 with Adapter

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 
  • Pojemność 32 GB
  • Rodzaj microSD 

Opis

Uwaga! opis tego towaru pozostał przetłumaczony automatycznie. Jeśli możemy poprawić go dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: conrad@conrad.pl albo w komentarzu FB (poniżej). Dziękujemy - Zespół Conrad.
wystarczy dla 4K szybka
linia kart microSD ™ EXCERIA ™ M302 producenta Toshiba jest to, czego Ci trzeba, jeśli chcesz nagrać 4K albo Full HD video na smartfona, tabletu lub aparatu sportowego. Linia map jest wodoodporny, wstrząsoodporny, a jakość X-ray i specjalnie zaprojektowane do użytkowania na zewnątrz. Te szybkie szybkości zapisu / odczytu gwarantują płynne nagrywanie video, prędkie ładowanie aplikacji i szybkiego realizowania zdjęć. W perfekcyjnym uzupełnieniem EXCERIA ™ M302 jest wyekwipowany w gniazdo kart SD, dzięki czemu można przesyłać i udostępniać cenne wspomnienia szybko.

Nagrywanie i odtwarzanie IN 4k i Full-HD
kolekcja kart microSD ™ EXCERIA ™ są genialne do 4K i pełen nagrań wideo HD oraz wykrywania dziękuje szeregowo z ultra-szybkimi szybkościami odczytu i obfitej pojemności pamięci.

PRZYGODA dzwoni
Karty kolekcji są istotnie nieduże, co czyni go perfekcyjnym rozwiązaniem dla właścicieli smartfonów, tabletów i aparatów dla sportu i sceny akcji, które posiadają swoje wideo i fotografię poważnie.

OPERACJE w skomplikowanych warunkach
Karty zostały zaprojektowane specjalnie do nagrań video i fotografii do użytkowania na zewnątrz. Dlatego wielką wagę przywiązywano do trafnej sprawności choćby w ekstremalnych warunkach. Z tego powodu są one oporność na uderzenia i wodę.

Kilka promieni SZKODY NIE
Nie martw się przed kontrolą bezpieczeństwa na lotnisku lub na słonecznym miejscu. Karty są rentgenowskie dowodu i chronić cenne wspomnienia.

WIĘCEJ MEDIA SAVE
Z microSD ™ -Kartenerweiterung można nagrać więcej ulubionych mediów. Na przykład, można nagrać 128 GB 1920 minut wideo, 30.500 fotografii albo 960 godzin muzyki w najwyższej jakości.

JAKOŚĆ, którym możesz ufać
Jako wynalazca pamięci flash Toshiba cieszy się zasłużoną reputację jako producent najwyższej jakości technologii na całym świecie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.