Menu

Toshiba MicroSD EXERIA M302 16GB

Cechy produktu

  • Producent Toshiba 
  • Pojemność 16 GB
  • Rodzaj microSD 

Opis

Uwaga! opis tego towaru został przetłumaczony automatycznie. Jeśli możemy poprawić go dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: conrad@conrad.pl lub w komentarzu FB (poniżej). Dziękujemy - Zespół Conrad.
wystarczy dla 4K szybka
kolekcja kart microSD ™ EXCERIA ™ M302 firmy Toshiba jest to, czego potrzebujesz, jeśli chcesz nagrać 4K albo Full HD video na smartfona, tabletu lub aparatu sportowego. Linia map jest wodoodporny, wstrząsoodporny, a jakość X-ray i specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz. Te prędkie prędkości zapisu / odczytu zapewniają płynne nagrywanie wideo, prędkie ładowanie aplikacji i prędkiego realizowania zdjęć. W świetnym uzupełnieniem EXCERIA ™ M302 jest wyposażony w gniazdo kart SD, dzięki temu można przesyłać i udostępniać cenne wspomnienia szybko.

Nagrywanie i odtwarzanie IN 4k i Full-HD
linia kart microSD ™ EXCERIA ™ są doskonałe do 4K i pełen nagrań wideo HD oraz wykrywania dziękuje szeregowo z ultra-szybkimi szybkościami odczytu i obszernej pojemności pamięci.

PRZYGODA dzwoni
Karty linii są nad wyraz minimalne, co czyni go wspaniałym rozwiązaniem dla właścicieli smartfonów, tabletów i aparatów dla sportu i sceny akcji, które posiadają swoje video i fotografię poważnie.

OPERACJE w trudnych warunkach
Karty pozostały zaprojektowane specjalnie do nagrań wideo i zdjęć do użytkowania na zewnątrz. Dlatego wielką wagę przywiązywano do stosownej sprawności choćby w ekstremalnych warunkach. Z tego powodu są one oporność na uderzenia i wodę.

Kilka promieni SZKODY NIE
Nie martw się przed kontrolą bezpieczeństwa na lotnisku lub na słonecznym miejscu. Karty są rentgenowskie dowodu i chronić cenne wspomnienia.

WIĘCEJ MEDIA SAVE
Z microSD ™ -Kartenerweiterung można nagrać więcej ulubionych mediów. Na przykład, można nagrać 128 GB 1920 minut wideo, 30.500 fotografii albo 960 godzin muzyki w najwyższej jakości.

JAKOŚĆ, którym możesz ufać
Jako wynalazca pamięci flash Toshiba zadowala się zasłużoną reputację jako firma najwyższej jakości technice na całym świecie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.