Menu

ALPINA MAROI NIGHTBLUE BORDEAUX KASK NARCIARSKI FREERIDE R. 61-64 cm

Cechy produktu

  • Producent Alpina 
  • Rodzaj kask 

Opis

ALPINA MAROI to kompaktowy progresywny kask freeride o charakterystycznym profilu. Skorupa kasku składa się z dwóch poliwęglanowych płyt połączonych ze sobą w niewidoczny sposób dzięki naszemu procesowi bezproblemowego łączenia. Edge Protect i gładkie połączenia powierzchni ponadto podnoszą jakość kasku. Segmentowa amortyzacja gwarantuje adekwatny komfort noszenia. Kanały EPS genialne zarządzanie klimatem w środku kasku.


przejrzyste linie i czysty design ALPINA MAROI łączą się, wytwarzając specyficzny progresywny kształt. Skorupa kasku składa się z dwóch poliwęglanowych płyt, które są połączone w niewidoczny sposób dzięki naszemu procesowi bezproblemowego łączenia. Edge Protect wzmacnia cały obwód kasku, a gładkie przejścia między powierzchniami w dodatku poprawiają jakość wyglądu zewnętrznego. Na zewnątrz korzysta też z licznych otworów wentylacyjnych zintegrowanych w strategicznych punktach, by zapewnić dobrą wentylację gogli i dostarczenie pokaźnej ilości chłodnego powietrza do kanałów powietrznych. Przepływ powietrza we wnętrzu kasku jest dzisiaj kierowany wzdłuż całej głowy. Który równocześnie dostarcza chłodne powietrze i odprowadza ciepło. Jedną z funkcji, która nie jest nowa, ale która stale potwierdza swoją wartość, jest dostosowanie. Jest taki sam, jak w najlepiej sprzedającym się kasku ALPINA. GRAP był modelem stosowanym w rozwoju ALPINA MAROI. Zoptymalizowane wnętrze z profilowaną strukturą i sekcjami poduszek zagwarantuje optymalny komfort noszenia i bezpieczeństwo, ponieważ głowica jest zamknięta dookoła: maksymalna ochrona i maksymalna zabawa na backcountry.

AIRSTREAM CONTROL
ERGOMATIC
Hi-EPS
InMold
Y-CLIP
EDGE PROTECT
RUN SYSTEM ERGO SNOW

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.