Menu

SHRED BASHER ULTIMATE NIGHTHAWK BLACK KASK NARCIARSKI R. S/M (53-56 cm) cm

Cechy produktu

  • Producent Shred 
  • Rodzaj kask 

Opis

Czy jesteś zawodnikiem narciarskim poszukującym najlepszego kasku z dokumentem FIS, który nie tylko ma najniższy profil, doskonale nadaje się i wygląda niesamowicie, ale jest w dodatku lekki i proponuje niespotykaną technikę, która pozwala na pochłanianie energii jednocześnie w ruchu obrotowym, jak i liniowym? Następnie SHRED. Basher Ultimate to nieprzeciętny dobór. Jego ROTATIONAL ENERGY SYSTEM ™ (RES) - który jest najlżejszym i najcieńszym rozwiązaniem do radzenia sobie z siłami obrotowymi - jest połączony z Casidion ™ - opartą na nanotechnologii wyściółką uderzeniową, która jest cieńsza i lżejsza aniżeli te użytkowane w innych kaskach wyścigowych - by stworzyć niespotykaną synergię do zwalczania sił liniowych i wielokierunkowych. Ładuj z całą pewnością i rozszerz swoją produktywność, styl i zabawę.


SHRED. ROTATIONAL ENERGY SYSTEM ™ | Zgłoszona do zastrzeżonia technologia, która zarządza efektami przyspieszenia obrotowego głowy podczas uderzenia, umożliwiając względny ruch pomiędzy hełmem a głową dzięki zaimplementowaniu ultracienkich, wielokierunkowych jednostek absorpcyjnych tworzonych z rozciągliwej warstwy.
CASIDION ™ | przełomowa pianka nanotechnologiczna, która wykracza poza właściwości tradycyjnych materiałów. Ten element pochłaniający zagwarantuje ochronę nawet w przypadku powtarzających się uderzeń i gwarantuje nad wyraz wysoką produktywność pochłaniania uderzeń, dzięki temu jest cieńszy i lżejszy niżeli inne powszechnie używane elementy.
XT2® | technologia antybakteryjna wykorzystująca srebro do trwałej ochrony przed nieprzyjemnymi zapachami.
FIS RH 2013 | Certyfikowany zgodnie z normami bezpieczeństwa kasków narciarskich FIS RH 2013.
CUSTOM FIT zestaw | Dodatkowy zestaw grubszych wkładek i końcówek zauszników umożliwiających skrupulatne przypasowanie kasku. OSŁONA PODBÓRKA SL | W pełni kompatybilny z SHRED. Ochraniacze podbródka na uszach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.