Moje konto
  • Kasa fiskalna Datecs Maluch Bis Kasa fiskalna Datecs Maluch Bis

Kasa fiskalna Datecs Maluch Bis

1 oferta z 1 sklepu

Producent DATECS WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentDATECS

Waży zaledwie 0,55 kg i idealnie mieści się w dłoni.

Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator (Li-Ion), możliwość pracy przy temperaturze od -10º C do +40º C, baza towarowa 999 PLU oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu (SICS) sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych i usługowych oraz na parkingach i w kasach biletowych.

Kasa wyposażona jest w unikalny dla tej klasy urządzeń system wymiany papieru typu „WRZUĆ I ZAMKNIJ". Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę.

Kasa MALUCH ma możliwość przyjmowania zapłaty EURO lub innej dowolnej walucie. W kasie zainstalowano szybki mechanizm drukujący renomowanej marki CITIZEN, model MLT289. Zastosowany papier o szerokości 28 mm i długości 20 metrów znacząco obniża koszty eksploatacji urządzenia.Kasa jako jedyna na rynku wyposażona jest w złącze typu mini USB, pozwalające na bardzo szybką transmisję danych z i do komputera.

Maluch wyposażony jest w dwa alfanumeryczne wyświetlacze dla operatora i klienta. Wyświetlacz operatora podświetlany jest na kolor niebieski.

W opcji dostępny jest pokrowiec oraz zasilacz samochodowy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też