Moje konto
  • Kasa fiskalna Datecs Maluch Bis Kasa fiskalna Datecs Maluch Bis

Kasa fiskalna Datecs Maluch Bis

0 ofert z 0 sklepów

Producent DATECS WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty DATECS

Popularne produkty z kategorii Kasy fiskalne innych firm

Informacje o produkcie

ProducentDATECS

Kasa DATECS MALUCH BIS Jedyne urządzenie na rynku w pełni rozliczające pracę na parkingach !!! W trybie parkingowym posiada możliwość rozliczania 600 miejsc, zaprogramowania 6 typów pojazdów dla których można zaprogramować 6 różnych czasów i 12 stawek wg których będzie liczony postój pojazdu.

Istnieje możliwość zdefiniowania alternatywnego czasu, wówczas kasa będzie naliczała postój w innych cenach. Kasa wydaje kwity parkingowe, gdzie można zawrzeć numer rejestracyjny pojazdu. A dzięki specjalnym raportom zawsze wiemy ile miejsc parkingowych jest wolnych a ile zajętych !

Kasa umożliwia pracę również w trybie: kasa sklepowa. Ergonomiczna obudowa, trwały i wydajny akumulator (Li-Ion), możliwość pracy przy temperaturze od -10º C do +40º C, baza towarowa 999 PLU oraz funkcja automatycznego kończenia paragonu (SICS) sprawiają, że doskonale nadaje się do pracy w handlu obwoźnym, w małych placówkach handlowych i usługowych oraz na parkingach i w kasach biletowych.

Kasa wyposażona jest w unikalny dla tej klasy urządzeń system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”. Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę.

Kasa MALUCH ma możliwość przyjmowania zapłaty EURO lub innej dowolnej walucie. W kasie zainstalowano szybki mechanizm drukujący renomowanej marki CITIZEN®, model MLT289. Zastosowany papier o szerokości 28 mm i długości 20 metrów znacząco obniża koszty eksploatacji urządzenia.

Kasa jako jedyna na rynku wyposażona jest w złącze typu mini USB, pozwalające na bardzo szybką transmisję danych z i do komputera. Kasa posiada 5-letnią gwarancję na pamięć fiskalną pod warunkiem dokonywania przez uprawniony serwis co rocznych przeglądów konserwacyjnych oraz obowiązkowych przeglądów technicznych kasy -  Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 28.11.2008 r.

AKUMULATOR - NIEZAWODNY I WYDAJNY bardzo wydajny akumulator litowo-jonowy o pojemności 2.0 Ahmożliwość pracy w temperaturze od -10ºC do +40ºCakumulator pozbawiony jest „efektu pamięciowego” SYSTEM WYMIANY PAPIERU TYPU ”WRZUĆ I PRACUJ” Kasa wyposażona jest w unikalny dla tej klasy urządzeń system wymiany papieru typu „WRZUĆ I PRACUJ”.

  Dzięki niemu wymiana papieru jest bardzo prosta i nawet początkującemu użytkownikowi zajmie tylko chwilę. TRWAŁY I SPRAWDZONY MECHANIZM DRUKUJĄCY Kasa wyposażona jest w trwały, szybki i cichy mechanizm termiczny marki CITIZEN® MLT-289: prędkość druku: 12 linii/sek.szerokość rolki papieru: 28 mm.długość rolki papieru: 20 m.

MOBILNOŚĆ - MAŁY I LEKKI szerokość: 87 mm długość: 217mm wysokość: 90 mm zaledwie 0,55 kg (bez zasilacza) CZYTELNE WYŚWIETLACZE ALFANUMERYCZNE MALUCH BIS wyposażony jest w dwa alfanumeryczne wyświetlacze dla klienta i kasjera: alfanumeryczne LCD 2x16 znaków Wyświetlacz dla kasjera jest podświetlany w kolorze niebieskim.

MOŻLIWOŚĆ ROZLICZANIA W EURO Kasa ma możliwość rozliczania w walucie EURO lub innej dowolnej.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.