Moje konto
  • HOLLE Kaszka mleczno bananowa BIO na noc 250g HOLLE Kaszka mleczno bananowa BIO na noc 250g

HOLLE Kaszka mleczno bananowa BIO na noc 250g

1 oferta z 1 sklepu

Producent HOLLE WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentHOLLE

Kaszka mleczno-pszenna pełnoziarnista bananowa BIO na noc

Kaszka mleczno-zbożowa dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Wyprodukowana z ekologicznych* składników i zbóż z pełnego przemiału** . Może być podawana na zimno lub na ciepło. Jest od razu gotowa do spożycia, wystarczy zalać ją ciepłą wodą. Ma pyszny bananowy smak, który uwielbiają wszystkie dzieci.

Nie zawiera: konserwantów, barwników ani aromatów. Bez dodatku cukru.

Zawiera gluten.

*Produkty Holle to najwyższej jakości żywność ekologiczna dostępna na europejskim rynku od ponad 70 lat. Wszystkie składniki wykorzystane przy produkcji żywności Holle pochodzą z gospodarstw ekologicznych lub bio-dynamicznych. Gospodarstwa takie nie używają środków chemicznych do ochrony lub obróbki roślin i wykorzystują wyłącznie naturalne komposty. Chów zwierząt dostosowany jest do ich potrzeb, nie obciąża się środowiska, zwierząt ani gleby. Nie wykorzystuje się hormonów zwierzęcych ani regulatorów wzrostu. Gospodarstwa takie stawiają na jakość produktów, a nie na ich ilość.

**Zawiera ziarna z pełnego przemiału co oznacza, że wykorzystano całe ziarno razem z zarodkiem i warstwami zewnętrznymi, które zawierają wartościowe składniki takie jak białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy i minerały.

Skład: 4% mąka pszenna razowa z pełnego przemiału, 16,2% odtłuszczone mleko w proszku, 21% serwatka w proszku częściowo zdemineralizowana, olej palmowy, proszek bananowy 8,5% (38g świeżego banana/100g proszku bananowego) maltodextryna, węglan wapnia(200mg/100g), witamina B1,D, A

Opakowanie: 250g

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.