Menu

Barbera Caffe Mago 1 kg

Cechy produktu

  • Producent Barbera 

Opis

Barbera Caffe Mago jest nieprzeciętną mieszanką ziaren, stworzoną do przyrządzenia tradycyjnego, włoskiego espresso. Na kombinację składają się najlepszej jakości ziarna z gatunku Arabica (70%), pochodzące z upraw z Ameryki Środkowej i Południowej, oraz nieszablonowa azjatycka Robusta (30%). W efekcie otrzymano bogaty, dynamiczny smak, w którym wyczuwalne są nuty czekolady i orzecha. Kombinację wieńczy na filiżance gruba warstwa jasnobrązowej cremy. Barbera Caffe Mago spełni oczekiwania w dodatku w połączeniu z mlekiem, tworząc pyszne cappuccino oraz latte. Mieszanka z palarni Barbera odszuka zachwyt u wszystkich pasjonatów kaw, poszukujących istotnie bogatego smaku i aromatu.

Barbera Caffe Classica jest doskonałą kompozycją pięciu odmian ziaren, uznawanych za najkorzystniejsze na świecie. Tworzą ją ziarna Arabiki (60%), pochodzące z Brazylii i Ameryki Środkowej oraz najwyższej jakości indonezyjska Robusta (40%). Adekwatnie dostosowany stopień oraz czas palenia ziaren, pozwolił na zachowanie intensywnego smaku, rewelacyjnie oddającego prawdziwie neapolitański fason espresso. widoczne nuty czekolady i orzecha podkreślają ten niezwykły smak. Kombinacja Barbera Caffe Classica nieprzeciętnie smakuje jeszcze w połączeniu z mlekiem, tworząc pyszne napoje kawowe, takie jak cappuccino oraz latte.

Barbera Caffe Hesperia jest rewelacyjną mieszanką, która powstała z myślą o najbardziej wymagających smakoszach kawy z całego świata. Kompozycję tworzą cztery odmiany najwyższej jakości ziaren. Składają się na nią ziarna z gatunku Arabica (40%), pochodzące z upraw z Brazylii oraz wyjątkowa indonezyjska Robusta (60%). Dzięki takiemu połączeniu otrzymano oszałamiający smak z nutą czekolady oraz orzecha. Filiżankę wieńczy gruba powłoka jasnobrązowej cremy. Barbera Caffe Hesperia idealnie smakuje w formie tradycyjnego włoskiego espresso, sprawdzi się w dodatku w połączeniu z mlekiem, tworząc pyszne napoje kawowe takie jak cappuccino oraz latte.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.