Menu

CAFE INTENSO MUSHU COFFEE kapsułki do Dolce Gusto – 10 kapsułek

Cechy produktu

  • Producent kapsułki dolce gusto 
  • Rodzaj kapsułki 

Opis

10 kapsułek kompatybilnych z systemem Dolce Gusto.

Cafe INTENSO – kawa palona i mielona zamknięta w kapsułce.

Za co cenisz kawę? Pewnie najszczególniej za to,posiada kofeinę, która nie tylko dodaje energii,także udoskonala koncentrację i nastrój. Jednak, aby kawa spełniła swoją funkcję, to najlepiej, by była po prostu intensywna. Polecamy Ci Café Intenso w komfortowych i kompatybilnych z systemem Dolce Gusto kapsułkach, z których szybko przygotujesz ulubiony napar w ekspresie ciśnieniowym. Zaletą Café Intenso jest także to, iż jest niezwykle aromatyczna i ma głęboki smak. Przekonaj się sam, czy też ją polubisz!

asygnowana do parzenia w ekspresach na kapsułki Nescafe Dolce Gusto®* każda porcja kawy zapakowana jest w specjalną hermetyczną kapsułkę, co umożliwia zachowanie pełnych cechy i walorów kawy, zapewniając nadzwyczajny smak i aromat nawet po upływie wielu miesięcy.

Do przyrządzenia kawy używamy 40 ml wody.

Opakowanie gromadzi 10 kapsułek x 7 g

Data ważności: 04.2020 r.

Miejsce produkcji: Hiszpania

Kategoria: kapsułki Dolce Gusto

GWARANCJA KOMPATYBILNOŚCI Z EKSPRESAMI DOLCE GUSTO®*

Kapsułki Nescafe Dolce Gusto naszych producentów przy poprawnym ich wykorzystaniu są kompatybilne z wszystkim modnymi ekspresami Nescafe Dolce Gusto®*. Zostały one opracowane pod kątem pełnej kompatybilności z systemem Nescafe Dolce Gusto®* i w trakcie całego procesu projektowania były testowane na wszystkich modnych ekspresach wykorzystujących ten system w szczególności stworzonych przez producenta: Krups i DeLonghi. Kliknij poniżej – dowiedz się więcej o kompatybilności naszych kapsułek oraz zobacz listę kompatybilnych ekspresów.

KOMPATYBILNOŚĆ Z DOLCE GUSTO® – KLIKNIJ TUTAJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.