Menu

CAFE INTENSO MUSHU COFFEE kapsułki do Dolce Gusto – 10 kapsułek

Cechy produktu

  • Producent Nespresso kapsułki 
  • Rodzaj kapsułki 

Opis

10 kapsułek kompatybilnych z systemem Dolce Gusto.

Cafe INTENSO – kawa palona i mielona zamknięta w kapsułce.

Za co cenisz kawę? Pewnie najmocniej za to,zawiera kofeinę, która nie tylko dodaje energii,w dodatku polepsza koncentrację i nastrój. Jednak, aby kawa spełniła swoją funkcję, to najlepiej, aby była po prostu intensywna. Polecamy Ci Café Intenso w wygodnych i kompatybilnych z systemem Dolce Gusto kapsułkach, z których błyskawicznie przygotujesz ulubiony napar w ekspresie ciśnieniowym. Zaletą Café Intenso jest również to, że jest nad wyraz aromatyczna i ma głęboki smak. Przekonaj się sam, czy również ją polubisz!

przeznaczona do parzenia w ekspresach na kapsułki Nescafe Dolce Gusto®* każda porcja kawy zapakowana jest w specjalną hermetyczną kapsułkę, co zezwala na zachowanie pełnych atrybuty i walorów kawy, zapewniając idealny smak i aromat nawet po upływie wielu miesięcy.

Do przyrządzenia kawy używamy 40 ml wody.

Opakowanie gromadzi 10 kapsułek x 7 g

Data ważności: 04.2020 r.

Miejsce produkcji: Hiszpania

Kategoria: kapsułki Dolce Gusto

GWARANCJA KOMPATYBILNOŚCI Z EKSPRESAMI DOLCE GUSTO®*

Kapsułki Nescafe Dolce Gusto naszych producentów przy dobrym ich wykorzystaniu są kompatybilne z wszystkim modnymi ekspresami Nescafe Dolce Gusto®*. Zostały one opracowane pod kątem pełnej kompatybilności z systemem Nescafe Dolce Gusto®* i w trakcie całego procesu projektowania były testowane na wszystkich lubianych ekspresach wykorzystujących ten system w szczególności wyprodukowanych przez marki: Krups i DeLonghi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.