Menu

Dallmayr Prodomo 500g kawa mielona

Cechy produktu

  • Producent Dallmayr 
  • Rodzaj mielona 

Opis

POWODEM PRZECENY JEST uszkodzenie OPAKOWANIA - KAWA ROZHERMETYZOWANA (miękka)

Każda filiżanka pozwala delektować się szczególnym, unikalnym smakiem Dallmayr Prodomo. Jego tajemnicą są wykorzystane ziarna świeżo zerwanej kawy: wyłącznie z najdelikatniejszych roślin rosnących na płaskowyżach najkorzystniejszych regionów uprawnych świata. Z Etiopii pochodzą gatunki, które w szczególny sposób kształtują aromat kawy Dallmayr Prodomo.

Na płaskowyżach w Etiopii dojrzałe, czerwone ziarna kawy zrywane są niezmiennie od dawna z dziko rosnących krzewów kawowych albo na niedużych rolniczych plantacjach. Następnie w trafny sposób są „myte”. Lecz dopiero skrupulatnie odważone mieszanki tych etiopskich najkorzystniejszych kaw z wybornymi roślinami wyżynnymi z Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej dają specyficzny smak kawy Dallmayr Prodomo.

Dallmayr Prodomo zawiera kompletnie pobudzającą kofeinę, jednak w procesie palenia poprzez specjalne uszlachetnienie pozbawiona zostaje goryczy i wielu substancji drażniących. Ten ostrożny i naturalny proces wydobywa z kawy trudno przyswajalne substancje, takie jak np. Wosk kawowy. Kończące proces palenie wydobywające pełny aromat powoduje, że Dallmayr Prodomo daje największą rozkosz picia nawet tym, którzy przede wszystkim wrażliwie reagują na kawę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.