Menu

Dallmayr Prodomo Senseo Pads 28 szt.

Cechy produktu

  • Producent Dallmayr 

Opis

Każda filiżanka pozwala delektować się - szczególnym, specyficznym smakiem Dallmayr Prodomo. Jego tajemnicą są wykorzystane ziarna świeżo zerwanej kawy: tylko z najdelikatniejszych roślin gatunku Arabica (100%) rosnących na płaskowyżach najlepszych regionów uprawnych świata. Z Etiopii pochodzą gatunki, które w szczególny sposób kształtują zapach kawy Dallmayr Prodomo.

Na płaskowyżach w Etiopii dojrzałe, czerwone ziarna kawy zrywane są niezmiennie od dawna z dziko rosnących krzewów kawowych albo na nieznacznych rolniczych plantacjach. Następnie w odpowiedni sposób są „myte”. Lecz dopiero starannie odważone mieszanki tych etiopskich najlepszych kaw z wybornymi roślinami wyżynnymi z Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej dają unikalny smak kawy Dallmayr Prodomo.

Dallmayr Prodomo zawiera w całości pobudzającą kofeinę, jednak w procesie palenia przez specjalne uszlachetnienie pozbawiona zostaje goryczy i wielu substancji drażniących. Ten ostrożny i naturalny cykl wyciąga z kawy trudno przyswajalne substancje, takie jak np. Wosk kawowy. Kończące cykl palenie wydobywające pełny aromat powoduje, iż Dallmayr Prodomo daje największą rozkosz picia choćby tym, którzy przede wszystkim wrażliwie reagują na kawę.

Pady nadają się do przygotowania we wszelkich rodzajach ekspresów na pady oraz ekspresach kolbowych z kolbą wyposażoną w dedykowany uchwyt do padów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.