Menu

Davidoff Fine Aroma - rozpuszczalna - 100g - słoik

Cechy produktu

  • Producent Davidoff 
  • Rodzaj rozpuszczalna 

Opis

Davidoff Fine Aroma szwajcarska kawa rozpuszczalna

Kawa Davidoff Fine Aroma to doskonała kompilacja o miłym aromacie i łagodnym smaku. Wykonana jest z najlepszych ziaren Arabiki zbieranych w górskich rejonach. Kawy Davidoff słyną z konkretnego i przyjemnego aromatu. Jest to wspaniała kawa na każdą okazję i na codzień, kiedy potrzebujesz chwili relaksu.

informacje o kawie:

Skład: 100% Arabica

rodzaj: kawa rozpuszczalna

Pakowanie: próżniowe

Stopień palenia: 2/6

Body: 4/6

Stopień kwaskowatości: 2/6

Waga: 100g

Data ważności: informacja znajduje się powyżej w zakładce informacje techniczne ↑

Wszystkie kawy Arvid Nordquist mają atest UTZ. Jest to globalny program rozwoju zrównoważonych upraw kakao, kawy i herbaty. Celem programu jest edukowanie plantatorów w zakresie dobrych praktyk rolniczych, a także wskazywanie profesjonalnych i stabilnych metod uprawy kawy tak, by plony stanowiły produkty najwyższej jakości. Program zagwarantuje ponadto kursy i szkolenia dotyczące zarządzania w biznesie, ochrony pracy i środowiska. Dzięki czemu plantatorzy mogą oferować udoskonalonej jakości ziarna kawy, a co za tym idzie - zyskiwać na nim więcej. Jak zobaczysz znak UTZ na opakowaniu kawy, to możesz być pewien, iż ziarna użyte do jej produkcji pochodzą z odpowiedzialnych, stabilnych upraw - Tobie pozostaje jedynie cieszyć się jej smakiem. W sklepie kreos.com.pl kupisz przeróżne rodzaje kawy Zoega's mielone oraz ziarniste a także inne produkty pochodzące ze Szwecji takie jak kakao, czekolady.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.