Menu

Julius Meinl Caffe Crema Wiener Art 1 kg ziarnista

Cechy produktu

  • Producent Julius Meinl 
  • Rodzaj ziarnista 

Opis

Palarnia Julius Meinl stworzyła nieprzeciętną mieszankę do przygotowania klasycznie wiedeńskiego caffe crema - Julis Meinl Premium Caffè Crema. Wykorzystano do niej najlepsze ziarna z gatunku Arabica (100%), które pochodzą z unikatowych regionów Brazylii, a także Ameryki Środkowej. Na ogół wiedeńskie, ciemne palenie ziaren sprawia, iż kawa zyskała wyraźny, intensywny aromat. W wyjątkowo konkretnym i pełnym smaku, znajdziemy wyraźne nuty czekolady. Doskonałym uwieńczeniem esencji Julius Meinl Premium Caffè Crema jest ładna, gruba crema, długo utrzymująca się na filiżance.

Ziarna tej kawy pochodzą wyłącznie z plantacji certyfikowanych poprzez program UTZ, który zajmuje się przyznawaniem wyróżnień dla stabilnego rolnictwa, w tym też dla plantacji kaw. Dokument UTZ nagradza prawidłowe praktyki rolnicze, zwracając szczególną uwagę na zarządzanie gospodarstwem rolnym, warunki socjalno-bytowe i poszanowanie środowiska naturalnego.

artykuł gromadzi 6 opakowań o wadze 1000 g.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.