Menu

Kapsułki TCHIBO Cafissimo Black and White

Cechy produktu

  • Producent TCHIBO 
  • Rodzaj kapsułki 

Opis

Kawa to szlachetny napój sporządzany z palonych, a w dalszej kolejności mielonych ziaren kawowca. Uchodzi ona za główne źródło kofeiny na świecie. Charakteryzuje się działaniem pobudzającym i orzeźwiającym, a niektóre gatunki jeszcze stymulują przemianę materii.

Dobra jakościowo, a także korzystnie przyrządzona kawa ma smak gorzki, czasem (w zależności od gatunku) ponadto kwaskową nutę. Wielu ludzi na świecie ceni kawę nie tylko za jej pobudzające cechy,również za doskonały, intensywny i bogaty smak.

Kawa w kapsułkach Tchibo for Black and White 10 szt. To innowacyjne rozwiązanie. W jednej kapsułce zamknięto aksamitną Arabikę i wyraźną Robustę w wyśmienitych proporcjach. Wszystko to, żeby zapewnić doskonały smak kawy niezależnie od tego, czy zamierzasz ją wypić czarną czy z mlekiem.

Jedna kawa dla podwójnej przyjemności! W połączeniu z ekspresem na kapsułki zapewnia szybkie i niekłopotliwe uzyskanie nadzwyczajnej kawy, w najszybszym realnie czasie. Robusta zwana jest inaczej kawą kongijską.

znamionuje się dużo pokaźniejszą goryczą smaku i zawiera więcej kofeiny (2-2,5%), popularna Arabica. Na dodatek Robusta ma nieco cierpki smak. Jest ona ponadto odpowiedzialna za powstającą na kawie, podczas parzenia, specyficzną piankę.

Arabika natomiast, zwana kawą arabską, jest słabsza od Robusty, posiada około 1-1,5% kofeiny. Jest za to dużo łagodniejsza, lecz też i bardziej aromatyczna. Jest najpopularniejszą kawą na świecie, a jej udział na rynku kaw to aż 70%.

Każda kapsułka kawy Tchibo for Black and White łączy w sobie w najbardziej wykwintny sposób to, co najbardziej cenione w tych dwóch jej najszlachetniejszych odmianach. Wspaniale zbalansowane, a także w harmonijny sposób przypasowane proporcje gwarantują, iż każda filiżanka kawy Tchibo for Black and White to pełnia smaku i aromatu.

Ziarna stosowane w kawie Tchibo są wypalane nawet trzy razy dłużej. Na dodatek dzięki tej nieszablonowej metodzie kawa smakuje nieprzeciętnie, jednocześnie wtedy kiedy pijesz ją z mlekiem, jak i wtedy kiedy spożywasz ją bez żadnych dodatków (cukru czy mleka).

na dodatek dzięki niebywałej staranności przy żmudnym i długotrwałym procesie wypalania kawy, zminimalizowano jej kwaskowatość i gorycz. Przez to kawa tak otrzymana pozostaje pełna intensywnego smaku i aromatu.

A dzięki zastosowaniu parzenia przy użyciu metody wysokociśnieniowej ze dokładnie wypalonej i wyselekcjonowanej kawy, uzyskujemy wyłącznie to, co najlepsze. Perfekcyjny napój, który o poranku rozbudzi zmysły, a popołudniem idealnie zgra się z deserem.

Połączenie jasnego palenia i palenia espresso. Skrupulatniej, część ziaren mieszczących się w kawie Tchibo for Black and White poddawana jest krótszemu i finezyjniejszemu paleniu, a druga wypalana jest dłużej i energiczniej.

Po przeprowadzeniu tego cyklu ziarna są łączone w jedną całość. Dzięki subtelniej palonym ziarnom nowa kawa Tchibo jest nieco łagodniejsza, a dynamiczniej palone - nadają jej mocny i wyrazisty zapach.

Efekt ten jest uzyskany i zachowany w każdej filiżance kawy, niezależnie od tego czy pijesz ją czarną, czy z mlekiem. Efekt ten jest przełomowym osiągnięciem, ponieważ nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że nie każdą kawę można pić równocześnie z mlekiem, jak i bez niego.

Dla bezkompromisowych kawoszy to rozwiązanie ma znaczenie i robi ogromną różnicę. Kawa w kapsułkach Black and White Tchibo 10 szt. 480676 rozwija pełnię swojego aromatu w sytuacji obu sposobów przyrządzenia.

Dla czarnej kawy rano, by dodać sobie energii i białej kawy po południu, jako wyśmienita kombinacja ze słodkim deserem. Obie będą smakowały rewelacyjnie. Niejednokrotnie kawy palone w stylu espresso cechują się wyjątkowo energiczną goryczą, a te palone subtelniej są łagodniejsze, jednak nieco kwaskowe w smaku.

Dzięki połączeniu dwóch sposobów palenia i przeprowadzeniu ich z niezwykłą pieczołowitością uzyskano znakomitą harmonię smaku dla Tchibo for Black and White. Ten wyjątkowy cykl palenia i produkcji jest użytkowany jedynie poprzez markę Tchibo.

Nie jest to kompromis. Jest to bezkompromisowe podejście do kawy, żeby zadowolić każdego smakosza. Ta niezwykła kawa nie jest zbyt dominująca - jeśli pijemy ją w tradycyjnej czarnej wersji, ale też nie traci energiczności i aromatu, jeśli przygotujesz ją z mlekiem.

Nie tylko szczególny sposób palenia jest sekretem idealnego smaku kawy Tchibo for Black and White. Chodzi tu dodatkowo o precyzyjny dobór najlepszych ziaren kawy. Pochodzą one wyłącznie z najlepszych jakościowo upraw.

też gatunek kaw poddawanych powolnemu, uszlachetniającemu procesowi palenia nie pozostawiono przypadkowi. Specjaliści skomponowali aksamitną Arabikę i wyrazistą Robustę dla uzyskania najkorzystniejszego smaku kawy.

Pozwól sobie na rozkosz jaką jest kawa w kapsułkach Tchibo Black and White. Wspaniale zaparzona o doskonałym, delikatnym i wyraźnym smaku. Rewelacyjna jednocześnie jako kawa czarna, jak i z mlekiem. Dzięki starannemu paleniu ziaren kawy wyselekcjonowanych z najwyższą uwagą, a także harmonijnemu połączeniu dwóch gatunków, możesz delektować się świetną kawą w zaciszu swego domu.

świetny smak i oryginalny aromat może na stałe zagościć w twoich porankach, a także dodać wyrazu leniwym popołudniom.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.