Menu

Kawa Lavazza Gold Selection 1kg

Cechy produktu

  • Producent LAVAZZA 

Opis

producent Lavazza poprzez swoją wieloletnią tradycję, niesłychaną renomę i olbrzymie doświadczenie w przygotowywaniu najwykwintniejszych kawowych kombinacji, zapewnia swym wyrobom zdecydowanie najwyższe standardy. Lavazza jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie producentów kawy. Nazwa Lavazza świadczy o najwyższej jakości, najbardziej wyrafinowanym smaku, a także najwykwintniejszym aromacie.

Z największą przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Państwu kawy pochodzące z "niebieskiej linii", produkowane przez firmę Lavazza z Turynu. Najwybitniejsi włoscy specjaliści w dziedzinie kawy, zatrudnieni w palarni Lavazza dokładnie dobierają najkorzystniejszej jakości kawowe ziarna prosto u źródeł znajdujących się w najistotniej egzotycznych zakątkach świata, by następnie przygotować najwyższej jakości kawowe mieszanki, genialne do przygotowania w mistrzowskich ekspresach kolbowych, jak na dodatek w domowych automatach. Sekretem sukcesu kaw pochodzących z tej linii jest przywiązywanie olbrzymiej uwagi do detali, które pozwala zagwarantować stałą i powtarzalną doskonałość każdej filiżanki kawy zaparzonej z ziaren takich mieszanek jak Lavazza Gold Selection, Lavazza Grand Espresso, Lavazza Pienaroma, Lavazza Super Crema, Lavazza Tierra, czy też Lavazza Top Class. Serdecznie zapraszamy do degustacji!

Lavazza Gold Selection jest wprawnie przygotowaną mieszanką najwyższej jakości kaw pochodzących ze słodkich gatunków brazylijskich pochodzących z ostrożnie wyselekcjonowanych plantacji oraz łagodnych odmian gatunków z Ameryki Centralnej, a także Azji. Dzięki tej kompozycji kawa Lavazza Gold Selection proponuje swym amatorom pełny i aktywny smak prawdziwej włoskiej kawy. Wszystko to jednoznacznie zachęca do jej spróbowania, do czego i my gorąco zapraszamy!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.