Menu

Kawa palona mielona Rene Costa Rica Espresso 50 g (10 kapsułek)

Cechy produktu

  • Producent RENE 
  • Rodzaj kapsułki 

Opis

Kapsułki Nespresso Rene Costa Rica to unikatowa mieszanka ziaren z gatunku Arabica (100%). Jej cechą typową jest bogaty, harmonijny smak, świetnie uzupełniony niewielką kwaskowatością. Będzie wprost perfekcyjnym wyborem dla osób lubiących zdecydowany i intensywny aromat kawy.

Jeżeli masz ochotę na kawę, to polecamy Rene Costa Rica. To niezwykła mieszanka wyjątkowo wysokiej jakości ziaren z gatunku Arabika. Ma szlachetny, zrównoważony smak. Znamionuje się niewielką kwaskowatością. Jeżeli lubisz kawę o intensywnym aromacie, to z całą pewnością Rene Costa Rica stanie się jedną z Twoich ulubionych. Rene Costa Rica pochodzi z plantacji w gorącej Kostaryce, słynącej z żyznych gleb. Ziarna kawy w kapsułce kompatybilnej z systemem Nespresso® są szczególnie solidnie i długo palone. Niska zawartość kofeiny sprawia, iż kawę można pić nawet wieczorem.

Opakowanie mieści 10 kapsułek

Miejsce produkcji: Polska

Data ważności: 06.2020 r.

Kategoria: kapsułki Nespresso

GWARANCJA KOMPATYBILNOŚCI Z EKSPRESAMI NESPRESSO®*

Kapsułki Nespresso przystępne w naszym sklepie są kompatybilne z ekspresami do systemu Nespresso® firmy: DeLonghi, Krups, Turmix czy też Magimix. Kapsułki naszych producentów przy prawidłowym ich wykorzystaniu są kompatybilne ze wszystkimi popularnymi ekspresami Nespresso®*. Zostały one opracowane pod kątem systemu Nespresso®* i w trakcie całego procesu projektowania były testowane na wszelkich lubianych ekspresach wykorzystujących ten system. Poniżej możesz pobrać listę ekspresów Nespresso kompatybilnych z systemem Nespresso.

KOMPATYBILNOŚĆ Z NESPRESSO® – KLIKNIJ TUTAJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.