Menu

Kawa TCHIBO Feine Milde 100 saszetek

Cechy produktu

  • Producent TCHIBO 
  • Rodzaj saszetki 

Opis

Po starannym zbiorze owoce kawy są powoli i dokładnie wypalane co gwarantuje wyborny smak kompozycji Tchibo Feine Milde. Ta 100% Arabica wprost oszałamia swą delikatnością i jedwabistością, a także wykwintnym aromatem. Dbałość firmy Tchibo o szczegóły sprawia,w przypadku Tchibo Feine Milde mamy gwarancję najwyższej jakości i powtarzalności smaku idealnej kawy w każdej filiżance. Wyborna jako tradycyjne espresso lub kawa czarna, nadzwyczajna także z mlekiem w postaci cappuccino, a także latte.

Dodatkowym atutem kawy Tchibo Feine Milde jest stosunkowo niska zawartość kofeiny co powoduje, iż każdego dnia możesz częściej radować się jej unikatowymi walorami smakowymi bez szkody dla Twojego zdrowia.

Pady nadają się do przygotowania we wszelkich rodzajach ekspresów na pady i ekspresach kolbowych z kolbą wyposażoną w asygnowany uchwyt do padów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.