Menu

KAWA WŁOSKA GIMOKA Gran Bar 1kg ziarnista

Cechy produktu

  • Producent GIMOKA 
  • Rodzaj ziarnista 

Opis

 GIMOKA 1KG GRAN BAR KAWA ZIARNISTA WŁOSKA ŚWIEŻA Gimoka Gran Bar to mieszanka ziaren Arabiki (20%) i Robusty (80%). Cechuje się intensywnym potężnym smakiem i efektowna pianką. Uzyskamy z niej oryginalne włoskie espresso, cappuccino lub latte macchiato.

typ kawy: kawa ziarnista Skład: Arabika 20%, Robusta 80% Zawartość kofeiny: wysoka Stopień palenia: przeciętny Intensywność: wysoka Najlepiej spożyć przed 13.04.2023 Gimoka Gran Bar to specjalnie skomponowana mieszanka najkorzystniejszych ziaren indonezyjskiej Arabiki (20%) i brazylijskiej Robusty.

Pomimo średniego stopnia palenia ziaren, charakteryzuje się ona intensywnym smakiem, odżywczym aromatem i delikatnie czekoladową barwę naparu. Perfekcyjna do sporządzenia długiej kawy czarnej.

dobrze komponuje się również z mlekiem stwarzając smaczne cappuccino, a także latte macchiato. Mieszanka asygnowana przede wszystkim do ciśnieniowych ekspresów samoczynnych użytkowanych w domach, biurach i znikomej gastronomii.

Założona w 1963 roku w Neapolu, w samym sercu włoskiego espresso. Cafè do Brasil jest dziś jedną z największych włoskich palarni, która produkuje i sprzedaje swoje mieszanki o unikatowym i niepowtarzalnym smaku we Włoszech i na całym świecie.

Przeznaczenie: Kawa w ziarnach jest wyjątkowo sugerowana posiadaczom ekspresów do kawy z wbudowanym młynkiem, albo zwykłych kawiarek. Przygotowanie: trafna ilość kawy na filiżankę to od 7 do 9g Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.

Dzięki specjalnemu zamknięciu ziarna kawy są genialnie zabezpieczone i pozostaną przez długi czas świeże...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.