Menu

Lavazza Blue Espresso Amabile 100 kapsułek

Cechy produktu

  • Producent Lavazza 
  • Rodzaj kapsułki 

Opis

Idąc z duchem czasu palarnia Lavazza wprowadziła na rynek pionierskie rozwiązanie - system naboi Lavazza Blue. znakomicie zmielone, skrupulatnie dopasowane ziarna najkorzystniejszych odmian kawy, zapakowane w wyśmienitej ilości w hermetycznie szczelne kapsuły zapewniają idealny smak i aromat, powtarzający się w każdej filiżance lubianego włoskiego napoju.

Lavazza Blue Espresso Amabile jest kombinacją dwóch gatunków kawy - 40% mieszanki stanowi brazylijska arabika, natomiast 60% pochodząca z Azji robustą. wyśmienicie przeprowadzany, średnio mocny cykl palenia pozwala zamknąć w niepokaźnej kapsułce esencję prawdziwego włoskiego espresso. W wyniku czego powstaje cielista i bogata w smaku kawa z lekko czekoladowym aromatem, zwieńczona trwałą, gęstą pianką.

doskonała, oryginalna kawa Lavazza Blue Espresso Amabile produkcji włoskiej wprost wyśmienicie nadaje się do przygotowania w ekspresach ciśnieniowych z kolekcji Lavazza Blue.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.