Menu

Lavazza Blue Espresso Intenso 100 kapsułek

Cechy produktu

  • Producent Lavazza 
  • Rodzaj kapsułki 

Opis

POWODEM PRZECENY JEST zniszczenie OPAKOWANIA ZBIORCZEGO. KAPSUŁKI SPAKOWANE W OPAKOWANIE ZASTĘPCZE / zmienionA SZATA GRAFICZNA KAPSUŁEK

Idąc z duchem czasu palarnia Lavazza wprowadziła na rynek nowatorskie rozwiązanie - system naboi Lavazza Blue. idealnie zmielone, skrupulatnie dobrane ziarna najlepszych odmian kawy, zapakowane w świetnej ilości w hermetycznie szczelne kapsuły zapewniają nieprzeciętny smak i aromat, powtarzający się w każdej filiżance lubianego włoskiego napoju.

Lavazza Blue Espresso Intenso stanowi treściwą mieszankę ziaren Arabiki (40%) pochodzących z Brazylii oraz Ameryki Środkowej, połączoną z uprawianymi w południowo - wschodniej Azji kawowcami gatunku Robusta (60%). Lavazza Blue Espresso Intenso buduje trwałą cremę oraz charakteryzuje się intensywnym smakiem, stanowiąc nieprzeciętną bazę do cappuccino i innych napojów mlecznych.

świetna, oryginalna kawa Lavazza Blue Espresso Intenso produkcji włoskiej wprost wspaniale pasuje do przygotowania w ekspresach ciśnieniowych z serii Lavazza Blue.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.