Menu

Nescaffé Dolce Gusto® kompatybilne kapsułki kawy UNALTRO Italian/Premium Zestaw 30 szt.

Cechy produktu

  • Producent Unaltro 
  • Rodzaj kapsułki 

Opis

pakiet składa się z 20 szt. ( 2 kartoniki ) kapsułek kawy Unaltro Italian, która znamionuje się intensywnym aromatem i potężnym i ostrym smakiem. Dokładnie wyselekcjonowane i palone, wyszukane ziarna Robusty zapewniają prawdziwą przyjemność z picia autentycznego włoskiego Espresso. Intensywny aromat 5/5, 100% Robusta, ciemno palona 4/4 oraz 10 szt. ( 1 kartonik ) kapsułek kawy Unaltro Premium, która jest idealną równowagą pomiędzy słodyczą i ostrością. Mieszanka o łagodnym, miękkim smaku 2/5, 100% Arabica, jasno palona 1/4.

- Każda kapsułka jest ponadto zabezpieczona pakowaniem w atmosferze ochronnej, która zagwarantuje utrzymanie najwyższej jakości.

Ważność do 10/2021

* Nescaffé Dolce Gusto® jest opatentowanym znakiem handlowym należącym do trzeciej firmy, która nie ma żadnego związku z UNALTRO. Wyznaczonie jest podane wyłącznie w celu identyfikacji urządzeń, które mogą używać kapsułek UNALTRO.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.