Menu

Oquendo Gourmet Kopi Luwak 100 g

Cechy produktu

  • Producent Oquendo 

Opis

Oquendo Gourmet Kopi Luwak to prawdziwie nieszablonowa kompilacja, złożona z nieszablonowych, istotnie rzadko spotykanych ziaren z Indonezji, najczęściej z terenów Jawy, Sumatry i Sulawesi. Ta najdroższa kawa świata zawdzięcza swą nazwę dialektowi bahasa, w którym słowo „kopi” oznacza kawę, a „luwak” to regionalna nazwa kota cywetowego, czyli zwierzęcia, które bezbłędnie odnajduje najkorzystniejsze ziarna kawowca, żywiąc się nimi. Za sprawą działania soków trawiennych zewnętrzny miąższ zostaje usunięty, a lekka fermentacja sprawia, iż odzyskane ziarna mają specyficzny smak, przez co cieszą się tak wielkim zainteresowaniem entuzjastów kawy na całym świecie.

Kawa ta cechuje się niezwykle złożonym i głębokim bukietem, wyraźną kwaskowatością oraz specyficzną goryczką. W aromacie wyczuwalne są z kolei nuty karmelu oraz czekolady. To właśnie ze względu na swoje nieszablonowe właściwości smakowe i naturalnie ograniczony cykl produkcji, Kopi Luwak stanowi prawdziwą gratkę dla wszelkich zagorzałych kawoszy.

dopełniającą zaletą kawy Oquendo Gourmet Kopi Luwak jest wygodne w użyciu opakowanie, które z łatwością daje się szczelnie zamknąć, produktywnie broniąc niepowtarzalny aromat ziaren przed zwietrzeniem.

Opakowanie zawiera 0,1 kg kawy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.