Menu

CASIO SA 76 keyboard

Cechy produktu

  • Producent Casio 

Opis

Keyboard Casio SA-76

nieprzeciętny na początek
Ten nieszablonowy, 32 klawiszowy, niewiele znaczący instrument to genialna zabawka dla minimalnych dzieci na początek drogi muzycznej, która przez zabawę uczy podstaw kształcenia słuchu, a także dzięki wielu atrakcyjnym funkcjom, wprowadza najmłodszych w pasjonujący świat muzyki. Pomimo niepokaźnych wymiarów i niskiej ceny, instrument ma bogaty zbiór 100 brzmień, 50 rytmów oraz 10 wbudowanych utworów, co w połączeniu z modułem brzmieniowym LSI i ośmiogłosową polifonią, zezwala na sporo godzin przyjemnej zabawy z muzyką, która ekspresowo się nie znudzi. Zastosowany wyświetlacz demonstruje najważniejsze informacje, a przycisk szybkiej zmiany brzmienia na pianino bądź organy, w nieskomplikowany sposób daje dostęp do podstawowych ustawień. Całość dopełnia miła i przyjemna dla najmłodszych kolorystyka instrumentu.

100 Brzmień Dla urozmaiconego repertuaru, instrument posiada 100 dobrej jakości brzmień.

50 RytmówSzeroki dobór spomiędzy 50 różnorodnych rytmów, od bujającego walca po radosną salsę, wspaniale wprowadza najmłodszych w świat muzyki
Przycisk szybkiego wyboru pianina albo organTwoje ulubione brzmienie jest dostępne od ręki. Dzięki przyciskowi przywoływania barwy organ albo pianina, uzyskujesz prędki i przystępny dostęp to podstawowych brzmień.

10 zaimplementowanych utworów do naukiTen malutki instrument posiada aż 10 wbudowanych melodii, zróżnicowanych stylistycznie, których nauka uraduje każdego początkującego.
ekran LCDWbudowany wyświetlacz zapewnia podgląd wybranych instrumentów, styli, a także innych istotnych danych.
Pięć padów perkusyjnych 5 zastosowanych padów perkusyjnych, to genialny sposób na naukę poczucia rytmu. Każdy pad posiada inne brzmienie instrumentu perkusyjnego, co pozwala naśladować zaimplementowane rytmy albo kreować niebanalne, nowe mini kombinacje.
System nauki melodiiFunkcja zatrzymywania melodii nadzwyczajnie sprawdza się przy ćwiczeniach na jedną rękę. Instrument posiada 10 najróżniejszych ćwiczeń do nauki.

Specyfikacja:
Rytmy: 50 podkładów
Funkcja lekcji: włącz/ wyłącz melodię

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.