Menu

Schubert Etude 300 keyboard 61 klawiszy 300 głosów 300 rytmów 50 demo czarny

Cechy produktu

  • Producent Schubert 

Opis

Łatwe granie na keybordzie. Schubert Etude 300 to utalentowany keyboard, który zezwala na początkującym prędkie wprowadzenie do świata muzyki i - oferując sporo różnych funkcji - towarzyszy im w trakcie dalszej dalszą kariery muzycznej.Klawiatura składa się z 61 czułych na nacisk klawiszy - genialnych dla prostego odtwarzania, ćwiczenia własnych melodii i rozwoju umiejętności muzycznych.

W sumie 300 głosów, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma brzmieniami stwarzają pole do popisu własnej kreatywności muzycznej. Można ją jeszcze bardziej wzbogacić korzystając z funkcji pitch bend i opcjonalnie włączanych i dostosowywanych efektów - np.

sustain-vibratio.Wewnętrzna funkcja nagrywania umożliwia nagrywanie i odtwarzanie własnych kompilacji. Wbudowana funkcja uczenia oferuje początkującym szybkie i skuteczne wejście w świat instrumentów klawiszowych.

Ta użyteczna funkcja sprawdza się zwłaszcza u amatorów gry na keybordzie.Krok po kroku do muzycznego sukcesu. Przydatną funkcję podczas szkicowania pomysłów piosenek albo ćwiczenia stanowi zintegrowana funkcja nagrywania, która zezwala na nagrywanie do 180 głosów.

Funkcja split dzieli klawiaturę w zakresie basu i melodii, taknawet dwie osoby mogą grać w tej samej tonacji. Jest to genialne rozwiązanie podczas wspólnego grania z nauczycielem albo partnerem muzycznym.

poprzez wyjście jack klawiatura Schubert łączy się z zestawem słuchawkowym, oferując grającym medytacyjne doświadczenia w zakresie gry i ćwiczeń, zapobiegając równocześnie konfliktom z otoczeniem. Jesli istnieje taka potrzeba, wejście mikrofonowe można wykorzystać do tworzenia optymalnej oprawy wokalnej.Instrument muzyczny Schubert Etude 300 czerpie swą energię ze charakterystycznego gniazdka elektrycznego lub z ośmiu zwykłych baterii typu D.

Tak zaopatrzony, może być na dodatek stosowany do celów przenośnych, umożliwiając swobodę wyboru miejsca grania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.