Menu

SCHUBERT Etude 300 keyboard 61 klawiszy 300 głosów 300 rytmów 50 demo srebrny

Cechy produktu

  • Producent SCHUBERT 

Opis

Łatwe granie na keybordzie. Schubert Etude 300 to utalentowany keyboard, który pozwala na początkującym szybkie wprowadzenie do świata muzyki i - proponując sporo różnych funkcji - towarzyszy im podczas dalszej dalszą kariery muzycznej.

Klawiatura składa się z 61 czułych na nacisk klawiszy - znakomitych dla prostego odtwarzania, ćwiczenia własnych melodii i rozwoju umiejętności muzycznych. W sumie 300 głosów, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma brzmieniami generujeją pole do popisu własnej kreatywności muzycznej.

Można ją jeszcze bardziej wzbogacić korzystając z funkcji pitch bend i opcjonalnie włączanych i regulowanych efektów - np. Sustain-vibratio. Wewnętrzna funkcja nagrywania zezwala na nagrywanie i odtwarzanie własnych kompilacji.

zaimplementowana funkcja uczenia proponuje początkującym szybkie i wydajne wejście w świat instrumentów klawiszowych. Ta praktyczna funkcja sprawdza się zwłaszcza u amatorów gry na keybordzie. Krok po kroku do muzycznego sukcesu.

Przydatną funkcję w trakcie szkicowania pomysłów piosenek albo ćwiczenia stanowi zintegrowana funkcja nagrywania, która zezwala na nagrywanie do 180 głosów. Funkcja split dzieli klawiaturę w zakresie basu i melodii, takchoćby dwie osoby mogą grać w tej samej tonacji.

Jest to genialne rozwiązanie podczas wspólnego grania z nauczycielem lub partnerem muzycznym. Poprzez wyjście jack klawiatura Schubert łączy się z zestawem słuchawkowym, oferując grającym medytacyjne doświadczenia w zakresie gry i ćwiczeń, uniemożliwiając jednocześnie konfliktom z otoczeniem.

Jesli istnieje taka potrzeba, wejście mikrofonowe można wykorzystać do tworzenia adekwatnej oprawy wokalnej. Instrument muzyczny Schubert Etude 300 czerpie swą energię ze typowego gniazdka elektrycznego albo z ośmiu zwykłych baterii rodzaju D.

Tak zaopatrzony, może być na dodatek użytkowany do celów mobilnych, umożliwiając swobodę wyboru miejsca grania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.