Menu

SCHUBERT Etude 61 MK II Keyboard 61 klawiszy po 300 brzmień/rytmów kolor czarny

Cechy produktu

  • Producent SCHUBERT 

Opis

Łatwa gra na keyboardzie: Etude 61 MK II producenta Schubert to wysokiej jakościkeyboard oferujący osobom początkującym szybkie wejście w świat muzyki i pomoc w trakcie dalszego muzycznego rozwoju dzięki różnorodnym funkcjom i nadający się także dla osób progresywnych.Do dyspozycji jest 61 klawiszy dynamicznych – idealne do odgrywania melodii i do ćwiczenia własnych melodii.

Łącznie 300 brzmień, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma dźwiękami perkusji zapewniają kreatywność i prawidłowe możliwości rozwoju. Możliwości dźwiękowe keyboardu można jeszcze bardziej wzbogacić, korzystając z opcjonalnie włączanych i regulowanych efektów, jak np.

sustain i vibrato.wbudowana funkcja uczenia proponuje początkującym szybki i wydajny dostęp do świata muzyki fortepianowej. Choćby muzyczni laicy docenią i skorzystają z poręcznej funkcji nauki gry. Przydatna, zintegrowana funkcja nagrywania spełni oczekiwania podczas ćwiczenia albo szkicowania pomysłów na utwory.

Funkcja split (podziału klawiatury) keyboardu dzieli klawiaturę na dwie odrębne części, co przydaje się zwłaszcza w przypadku wspólnego muzykowania z nauczycielem lub partnerem muzycznym. Wyjście minijack keyboardu Etude 61 MK II zezwala na podłączenie słuchawek, dzięki czemu instrumentaliści mogą ćwiczyć w ciszy i spokoju, nie przeszkadzając innym osobom w pobliżu.

Wejście mikrofonowe pozwala w razie potrzeby na muzyczną oprawę granego utworu adekwatnym wokalem.Keyboard Etude 61 MK II firmy Schubert jest zasilany albo z sieci elektrycznej, albo ośmioma typowymi bateriami typu D.

dzięki temu jest on niezależny od zasilania sieciowego i można go używać w dowolnym miejscu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.