Menu

Kieliszek Carre 380mm

Cechy produktu

  • Producent Libbey 
  • Rodzaj kieliszek 

Opis

Kieliszek Carre 380mm, Gwarancja: Safedge Rim - Wzmacniana Krawędź. W sytuacji ukruszenia krawędzi artykułu oznaczonego tym znakiem - wymieniamy produkt na nowy. Szkło gastronomiczne dla profesjonalistów.

W procesie projektowania kieliszków/szklanek biorą udział najistotniej utalentowani i nowatorscy barmani, sommelierzy oraz projektanci. Szkło sodowe zastosowane do produkcji kieliszków i szklanek Libbey zagwarantuje niesłychane atrybuty takie jak: - solidność (wzmocnienie krawędzi kieliszka albo szklanki, poparte wieczystą gwarancją na wyszczerbienia), - żywotność (2000 cykli mycia bez matowienia), - estetyka i elegancja (umocniona krawędź kieliszka/szklanki, przy jednoczesnym zachowaniu wyszukanej delikatności i przezierności szkła), Libbey to jeden z największych na świecie producentów szkła zaprojektowanego i stworzonego z myślą o gastronomii.

Szkło Libbey używane jest w międzynarodowych sieciach hotelowych takich jak Hilton, Radisson Blu, Marriott czy Sheraton na 5 kontynentach. Liczba w opakowaniu: 6 szt produkt sprzedawany jest w pełnych opakowaniach.

przekazana cena jest ceną dla 1 sztuki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.