Menu

Kieliszek do wina 190ml | ELEGANCE

Cechy produktu

  • Producent Arcoroc 
  • Rodzaj kieliszek 
  • Przeznaczenie wino 

Opis

Kieliszek do wina 190ml | ELEGANCE, produkt sprzedawany w pełnych opakowaniach. Podana cena jest ceną dla 1 szt. Chef & Sommelier to wytworna producent światowego lidera w produkcji zastawy stołowej Arc International, która została tworzona,tworzyć trendy i reagować na zapotrzebowania rynku gastronomicznego.

Kieliszki są integralną częścią sztuki degustacji wina. Trafnie dostosowany kieliszek unosi walory smakowe serwowanego trunku i wydobywa z niego dostatek smaku i aromatu. Równie ważne jest prawidłowe trzymanie kieliszka, bez ogrzewania go w dłoniach, żeby nie zaburzyć procesu smakowania.

Degustacja win włącza wszystkie zmysły. Wzrokiem dokonujemy oceny typu i gatunku wina, jego kolor i konsystencja dostarcza wiedzy o wieku i dojrzałości. Kieliszki wykonane z Kwarx’u charakteryzują się wyjątkową krystalicznością.

świetnie przejrzyste szkło pozwala radować się niezmąconą barwą. Wino, które zostało napowietrzone na przykład przez przelanie do karafk i, subtelnie uwalnia swój aromat. Delikatnie wykrzywiona górna krawędź kieliszka zezwala na koncentrację aromatów w górnej części, aby podnieść walory smakowe cyklu degustacji.

wyprodukowane z wysokiej jakości szkła sodowego. Oporne na obicia i szok termiczny. Progresywna technologia wykończenia krawędzi szkła. Sprzedawane tylko w opakowaniach zbiorczych, kod, 37413, ml, 190, mm, Ø69x(H)153, liczba sztuk w opakowaniu, 6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.