Menu

Kierownica Thrustmaster Thrustmaster TMX Force Feedback - 4460136 Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Thrustmaster 
  • Platforma PC 

Opis

Oficjalny symulator wyścigowy do konsoli Xbox One i systemu Windows. Kierownica wyścigowa z kątem obrotu 900° i siłowym sprzężeniem zwrotnym. Realistyczne koło kierownicy o średnicy 28 cm. W zestawie spory zestaw pedałów.

Oficjalne zaimplementowane oprogramowanie powoduje, iż kierownica jest samoczynnie rozpoznawana przez konsolę Xbox One i zgodna z jej menu. Zgodność z komputerami PC (systemy Windows 10/8/7/Vista) gwarantują sterowniki Thrustmaster przystępne do pobrania z naszej witryny internetowej.

Układ napędu z regulowanym siłowym sprzężeniem zwrotnym zagwarantuje szczególnie realistyczne odczucia podczas jazdy (profil drogi lub toru, utrata przyczepności kół, hamowanie, nierówności, wstrząsy itp.). Kąt obrotu kierownicy można regulować w zakresie od 270 do 900 stopni.

Układ mieszany z kołem pasowym i kołami zębatymi charakteryzuje się równiejszym i płynniejszym działaniem, a także niższym poziomem hałasu w przypadku kół śrubowych, a metalowa oś z łożyskami kulkowymi gwarantuje pokaźniejszą odporność.

Thrustmaster TMX Force Feedback — kierownica wyścigowa z kątem obrotu 900° i siłowym sprzężeniem zwrotnym do platform Xbox One i Windows Kierownica Thrustmaster TMX może się pochwalić imponującymi danymi technologicznymi.

To progresywny artykuł łączący solidną budowę z precyzją i gwarantujący niezrównaną sprężystość graczom na wszelkich stopniach — od początkujących do doświadczonych entuzjastów wyścigów — i wszystkich rodzajach torów.

wyjątkowa precyzja podczas wyścigów Kąt obrotu regulowany w zakresie od 270 do 900 stopni zagwarantuje nieporównany realizm podczas kierowania rozmaitymi samochodami wyścigowymi. Kierownica cechuje się wysoką precyzją dzięki odczytowi optycznemu z 12-bitową rozdzielczością (4096 wartości odchylenia odczytywanych na osi kierownicy).

Realizm siłowego sprzężenia zwrotnego Realistyczne efekty siłowego sprzężenia zwrotnego pozwalają w pełni doświadczać całej gamy wrażeń związanych z wyścigami, takich jak profil drogi lub toru, utrata przyczepności kół, hamowanie, nierówności, wstrząsy itp.

Układ mieszany z kołem pasowym i kołami zębatymi gwarantuje płynne, precyzyjne i ciche działanie kierownicy. Zaimplementowane oprogramowanie z atestem Xbox One Oficjalne wbudowane oprogramowanie: kierownica wyścigowa jest automatycznie rozpoznawana przez konsolę Xbox One, współpracuje z menu konsoli i jest zgodna ze wszystkimi grami wyścigowymi na Xbox One umożliwiającymi korzystanie z kierownicy.

perfekcyjny realizm kierownicy Kierownica o średnicy 28 cm i funkcjonalnej konstrukcji wspaniale sprawdza się we wszelkich grach wyścigowych (GT, Formuła 1, NASCAR, rajdy itp.). Wszystkie elementy sterujące w zasięgu ręki Dzięki zastosowanym oficjalnym przyciskom do Xbox One (Xbox Guide, View i Menu) nie trzeba odrywać dłoni od kierownicy.

Użytkownik ma dostęp do funkcji społecznościowych, może się przełączać między grą i systemem, poruszać po menu konsoli itp. Zgodność z akcesoriami Thrustmaster: Zgodność z 3-pedałowym zestawem pedałów Thrustmaster T3PA* Zgodność z 3-pedałowym zestawem pedałów Thrustmaster T3PA-PRO* Zgodność ze skrzynią biegów Thrustmaster TH8A* *Do nabycia osobno W komplecie: spory zestaw pedałów o słusznej konstrukcji teraz można hamować i przyspieszać jak w prawdziwym samochodzie.

Z myślą o stosownym komforcie można regulować kąt nachylenia każdego pedału, wybierając jedno z trzech położeń. Pedały są wyposażone w wielki podnóżek. Progresywny opór pedału hamulca zagwarantuje większy realizm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.