Menu

Reflektorek LAMPA ścienna EYE SPOT 6014 Nowodvorski sufitowa OPRAWA metalowy SPOT kinkiet regulowany biały

Cechy produktu

  • Producent NOWODVORSKI 

Opis

Reflektor Eye Spot Nowodvorski 6014 to nieznaczna, biała lampa z możliwością regulacji, dedykowana do konstrukcji sufitowego albo naściennego. Po włączeniu oprawka daje światło kierunkowe, które w zależności od zastosowanej żarówki, może osiągać kąt świecenia już od 25 do nawet 125 poziomów.

Eye Spot może być zaimplementowana praktycznie wszędzie, od przestrzeni biurowej, poprzez długie korytarze, po kuchnie, salon albo sypialnię. Lampy Eye najlepiej wiązać w grupy, po kilka sztuk. Mogą one także służyć do oświetlenia lustra, obrazu lub innego przedmiotu znajdującego się na scianie.

Lampę sufitową Nowodvorski Eye Spot 6014 tworzono ze stali lakierowanej, pomalowanej na biało, o matowej strukturze. Stal znamionuje się wysoką wytrzymałością i wytrzymałością na uszkodzenia. Przy tym jest łatwa w czyszczeniu.

cykl pielęgnacji głównie ogranicza się do zapotrzebowania sporadycznego przetarcia kurzu. Nie trzeba się przy tym martwić o realne obtłuczenie lampy. Stalowe ramię, także wykonane ze stali, zostało dopracowane w chromie o wysokim połysku.

komponent ten ma możliwość regulacji w zakresie góra - dół, tak jak przedstawiono to na zdjęciach. Lampy nie można wychylić na boki. Dlatego o jej obrocie należy zadecydować przed montażem. We wnętrzu oprawy Nowodvorski Eye Spot 6014 przewidziano miejsce na jedną żarówkę GU10 o mocy maksymalnej 35 W, co daje dużo światła.

Tego typu źródła występują w wersji halogenowej lub LED. Dzięki czemu mamy możliwość wyboru żarówki o dowolnej barwie światła (ciepła, neutralna, zimna), różnym poziomie mocy i energooszczędności, a także dowolnym kącie świecenia, w zakresie podanym na początku.

ponadto dzięki zaimplementowaniu żarówek LED możemy znacznie obniżyć koszty zużycia energii. Montaż lampy do sufitu lub ściany jest przystępny i wymaga zastosowania dwóch kołków rozporowych oraz wkrętów.

Po przytwierdzeniu metalowego elementu, który jest widoczny na ostatnim zdjęciu, należy podłączyć kostkę łączeniową do obwodu i za pomocą bocznych śrubek przykręcić oprawkę. Na końcu montowana jest żarówka.

Cały proces nie powinien zająć dłużej niż piętnaście minut. Polecamy lampę sufitową Nowodvorski Eye Spot 6014 przede wszystkim ze względu na jej wysoką solidność, ascetyczny wygląd, możliwość regulacji i dostępną cenę.

Eye stanie na wysokości zadania w wielu miejscach i pozwoli oświetlić każdą przestrzeń.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.