Menu

Ferplast Combi 1 - klatka dla chomika

Cechy produktu

  • Producent Ferplast 

Opis

Combi 1 to klatka dla chomika zapewniająca mu niesamowitą rozrywkę i wygodę użytkowania. Łączy w sobie komfort zabawy, a także ćwiczeń.


wyprodukowana jest z plastiku z przeźroczystym dachem, by zapewnić zwierzakowi odpowiednią wentylację w środku klatki. POnad to zastosowanie prętów na dachu daje możliwość zawieszenia kolby do jedzenia. Wykonanie klatki prawie całkowicie z tworzywa sztucznego eliminuje zupełnie wydostawanie się trocin, a także innych zanieczysznczeń poza przestrzeń klatki. To rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nam nerwów związanych z ciągłym sprzątaniem po swoim pupilu.

Ponad to klatka ma zewnętrzną rurę, dzięki czemu chomik będzie mógł wędrować poza przestrzeń klatki, nie narażając się na niebezpieczeństwa. Wewnątrz wyszukamy komplete wyposażenie potrzebne do życia chomika. Składa się na nie wytryzmałe kółko do biegania. Niewiele znaczący domek, a także miseczka na pokarm. Mimo to we wnętrzu klatki znajdzie się jeszcze dużo miejsca, które zwierzak może przeznaczyć na zabawę. Zatrzaski z boku klatki pozwalają na prędkie zdejmowanie górnej części i czyszczenie powierzchni klatki.

Już dziś podaruj swojemu zwierzakowi jego własną domową siłownie!

dane szczegółowe

rozmiary:

40,50 x 29,50 x 22,50 cm.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.