Menu

Kerbl Kojec ze szpiczastym dachem - Dł. x wys. x szer.: 220 x 85 x 103 cm| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje

Cechy produktu

  • Producent Kerbl 

Opis

spory kojec proponuje królikom, świnkom morskim i ptakom niemało powierzchni gdzie moga jeść i bawić się w trakcie ciepłych dni. Wybieg zachęca do biegania, skakania i odkrywania świata, tak więc Twoi ulubieńcy mogą się wyszaleć. Metalowy dach stanowi ochronę przed wizytami nieproszonych gości jak np. Kotów, kun czy ptaków drapieżnych. Co więcej, Twój ulubieniec nie wyskoczy z klatki. Trzy drzwiczki pozwalają na łatwe dojście do zwierzaka. Kojec jest prosty do złożenia, jego elementy łączone są przy pomocy oczek poprzez które przechodzi pręt. Pręty można wbić w ziemię, żeby zapewnić stabilność kojca. Kojec pasuje do stosowania na zewnątrz i stanowi ochronę przed słońcem dając dużo cienia w upalne dni. Taka ochrona powinna być za każdym razem zapewniona, kiedy zwierzak przebywa na słońcu kilka godzin. Używając zapięć na rzepy można prędko przymocować ochronę przeciwsłoneczną na kojcu. Kerbl Kojec ze szpiczastym dachem w skrócie: trafny dla królików, świnek morskich i ptactwa wymiary: dł. X wys. X szer.: 220 x 85 x 103 cm odstęp prętów:: 3,5 cm grubość prętów: 3,0 mm pionowo, 4,0 mm poziomo cynkowany drzwi kojca: 1 drzwi z przodu (wys. X szer.: 40 x 30 cm), 2 x boczne drzwi (wys. X szer.: 49 x 40 cm) szpiczasty dach: 85 cm/52 cm (wysokość na środku/wysokość po bokach) ochrona przeciwsłoneczna i drążek do siedzenia (dla ptaków) ochrona przeciwsłoneczna: wys. X dł.: 135 x 75 cm, 100% poliester, zamocowanie za pomocą zapięć na rzepy montaż kojca przy pomocy kolców wbijanych w ziemię mozliwość nadbudowy drwenianej klatki nr.: 196608 kojec dostarczany w częściach dołączona instrukcja montażu, łatwy w konstrukcji Uwaga: Nie pozostawiaj Twojego ulubieńca na słońcu bez ochrony przeciwsłonecznej! Nie pozostawiaj Twojego zwierzęcia w kojcu bez nadzoru, ponieważ może kopać pod klatką. Ze względu na odstępy między prętami kojec nie pasuje dla niepokaźnych zwierząt, ponieważ istnieje niebezpieczeństwo, iż głowa zwierzęcia utknie pomiędzy prętami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.