Menu

Kerbl Ośmiokątny kojec z ochroną przeciwsłoneczną - 8 elementów każdy, szer. x wys.: 57 x 56 cm| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje

Cechy produktu

  • Producent Kerbl 

Opis

 KOJEC DLA KRÓLIKA Składany 1,6m2 Wybieg + Osłona8 elementowy! Uniwersalna składana, metalowa klatka - kojec z materiałem - siatką ochronną ochronną. Ośmio - częściowy dla psów, kotów, królików i innych znikomych zwierząt.

Kojec zaopatrzony jest w otwieranej drzwiczki od boku i materiał broniący przed słońcem i drapieżnikami. Może być stosowany zarówno dla królików, jak i innych nieznacznych zwierząt domowych psiaków, kotków. Atrybuty produktu: - Składana 8 częściowa - Szybka w rozłożeniu i złożeniu - wytworzona z galwanizowanego metalu wytrzymałego na korozję.

- ma drzwiczki do łatwego wkładania i wyjmowania królika - W zestawie materiał służący jako ochrona przed słońcem oraz jako osłona zapobiegająca wyskoczenie zwierzaka. - Każdy element ma rozmiary 57x56cm.

Po rozłożeniu klatka ma powierzchnie około 1,6m2 SPECYFIKACJA towaru: -8 składników / ścianek -rozmiary ścianki: długość 57 cm, wysokość 56 cm -8 prętów łączeniowych -drzwi o rozmiarach 33x36 cm -siatka zabezpieczająca -powłoka galwaniczna srebrna, nierdzewna (ocynk) -odległość pomiędzy prętami 3 cm -grubość prętów konstrukcyjnych 3 mm -grubość prętów wypełniających 2 mm Ścianki kojca łączy się za pomocą 8 prętów ( załączonych do zestawu).

starczy przełożyć je przez okrągłe pętle umieszczone na bokach ścianek. Kojec można stosować równocześnie w środku jak i za zewnątrz. Pręty można wbić w ziemię, co zapewni większą stabilność całej konstrukcji.

Kojec gwarantuje szczególnie korzystną wentylację. Siatka ochronna zakładana od góry kojca zapobiega przedostawaniu się nadmiernej ilości promieni słonecznych do wnętrza kojca. W dodatku zapobiega wydostanie się pupila poza kojec, a także broni go poprzez ewentualnymi drapieżnikami.

Kojec składa się z 8 niezależnych elementów, co zezwala na ich dowolną konfigurację i złożenie kojca w kwadrat czy też prostokąt. Niestety wtedy siatka ochronna nie będzie osiągalna do naciągnięcia na górną część kojca.

Kojec rekomendowany jest dla królików i innych drobnych gryzoni jak uzupełnienie ich normalnej klatki i powiększenie miejsca ich przebywania. Do kojca istnieje możliwość dokupienia nylonowej podkładki, dzięki czemu kojec może służyć jako samodzielna klatka.

Kojec 8 częściowy wyśmienicie spełni oczekiwania na dodatek dla drobnych psów i szczeniaków, które mocno bałaganią w domu podczas nieobecności właścicieli. Ograniczenie miejsca uspokoi zwierzaka, nie pozwoli mu "zdemolować" mebli i zapewni mu bezpieczeństwo.

Po złożeniu zajmuje mało miejsca i w prosty sposób może zostać przetransportowany i wykorzystywany podczas wakacji czy urlopu na działce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.