Menu

Karmnik dla ptaków do powieszenia 700ml. Duża tuba na ziarno dla ptaków.

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 

Opis

Tuba na ziarno dla ptaków 700ml. Wieszany karmnik dla ptaków, walec.

Wytrzymały, obfity karmnik dla ptaków w formie walca. Duża tuba na ziarno dla ptaków (29cm) to sprawny sposób na dokarmianie ptaków. Ptaki są wzrokowcami. Krystaliczna tuba na pokarm dla ptaków że ptaki mogą dostrzec pożywienie z daleka.

Zamykając pokarm na ptaki w walcu zapewniasz dokładne dozowanie ziarna. Ziarno dla ptaków nie rozsypuje na boki, więc rzadziej musisz je uzupełniać. Kamnik ochroni pokarm przed pokarm przed wilgocią, dzięki czemu zachowuje świeżość i pozostaje ciekawy dla ptaków. Dzięki zamknięciu w tubie, pokarm nie jest zanieczyszczany kałem i deptany poprzez ptaki podczas dokarmiania. Ogranicza to widocznie ryzyko roznoszenia chorób pomiędzy biesiadującymi ptakami.

Tuba na pokarm dla ptaków jest selektywna. Z karmnika pokarm mogą pobrać z jedynie śladowe ptaki jak np. Sikorki, dzwońce, kowaliki, czyże, trznadle, wróble itp.. W przysiadaniu podczas pobierania pokarmu pomagają ptakom specjalne żerdki. Obszerne ptaki tj. Gołębie, sroki i gawrony nie dadzą rady się utrzymać na takim podwieszanym karmniku.Wyjątkowo prosta konstrukcja powoduje, że napełnianie karmnika pokarmem nie sprawi Ci żadnego kłopotu. Jest wyjątkowo nietrudny w montażu i w utrzymaniu czystości.Dlaczego tuba na ziarno dla ptaków to prawidłowy karmnik?

- ogranicza marnowanie ziarna
- jest higieniczny - ptaki w trakcie dokarmiania nie zanieczyszczają pokarmu kałem, pyłem i smogiem.
- wyjątkowo nieskomplikowany do napełnienia pokarmem
- wyprodukowany z wytrzymałego plastiku - posłuży przez lata!
- posiada specjalny uchwyt, dzięki temu można go zawiesić
- żerdki pozwalają ptakom spokojnie sie ich złapać i pobierać pokarm
- ptaki to wzrokowce - transparentna tuba pozwala ptakom dojrzeć pokarm
- ziarno dla ptaków samo się dozuje
- pozwala zachować odpowiednią wilgotność pokarmu dla ptaków

© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.