Manu

Klawiatura sterująca Novation Launchkey 49

Cechy produktu

  • Producent NOVATION 

Opis

Launchkey 49

Launchkey to nowy hardware i software instrument firmy novation. Kontroler dostępny w trzech opcjach
25, 49, 61 klawiszy z kolorowymi padami zapożyczonymi z popularnego launchpada. Launchkey jest kompatybilny z dwoma nowymi aplikacjami iPad apps; performance synth i Launchpad App dodatkowo pakiet oprogramowania zawiera Novation V-Station soft-synth plug-in oraz Ableton Live Lite. Panel transportu do obsługi DAW i uruchamiania klipów w Ableton Live i FL Studio czyni Launchkey w pełni funkcjonalnym kontrolerem. Oprogramowanie 'InControl' sprawia ze Launchkey jest partnerem w tworzeniu każdego rodzaju muzyki. Oferuje pełna kontrole nad trackami, głośność, panorama wysyłki aux i wiele innych, jak również kontrolę pluginów DAW. 16 dynamicznych,multi-kolorowych padów może być wykorzystana do grania sampli perkusyjnych lub wywoływania loopów oraz scen bez podchodzenia do komputera.

Launchkey to również w pełni zintegrowane narzędzie dla Mac, PC i iPad.
-Launchkey obejmuje cały pakiet oprogramowania dla iPada, Mac i PC w tym nowa Aplikacja synth Launchkey,
-Aplikacja Launchpad* do uruchamiania improwizacji z pętli,
-potężny V-Station i Bass Station miękkich syntezatorów dla komputerów Mac i PC,
-Ableton Live Lite i ogromny pakiet próbek Loopmasters.

Technologia "InControl" mapuje wszystkie główne funkcje DAW oprogramowania.
Launchkey jest kontrolerem wszystkich głównych programów muzycznych, daje możliwość kontroli miksera, transportu i więcej w programach Ableton Live, FL Studio, Pro Tools, Reason, Logic i Cubase.

16 dynamicznych padów do trigerowania pętli i grania bębnów
16 dynamicznych, multi-kolorowych padów może być wykorzystana do grania sampli perkusyjnych lub wywoływania loopów oraz scen w Abletonie bez podchodzenia do komputera. Przyciskami z górnego rzędu możemy startować pętle lub sceny a dolnymi zatrzymywać.

Profesjonalna klawiatura synth-styled.
Prędkość wrażliwe synth-style mechanizm klawiatury z kołami MOD i oktawy, przyciski góra / w dół. Kontroler w połączeniu z oprogramowaniem oddaje wrażenie klasycznych klawiatur syntezatorowych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie