Moje konto
  • Klawiatura sterująca Novation Launchkey 49 Klawiatura sterująca Novation Launchkey 49

Klawiatura sterująca Novation Launchkey 49

1 oferta z 1 sklepu

Producent NOVATION WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentNOVATION

Launchkey 49 Launchkey to nowy hardware i software instrument firmy novation. Kontroler dostępny w trzech opcjach25, 49, 61 klawiszy z kolorowymi padami zapożyczonymi z popularnego launchpada. Launchkey jest kompatybilny z dwoma nowymi aplikacjami iPad apps; performance synth i Launchpad App dodatkowo pakiet oprogramowania zawiera Novation V-Station soft-synth plug-in oraz Ableton Live Lite.

Panel transportu do obsługi DAW i uruchamiania klipów w Ableton Live i FL Studio czyni Launchkey w pełni funkcjonalnym kontrolerem. Oprogramowanie 'InControl' sprawia ze Launchkey jest partnerem w tworzeniu każdego rodzaju muzyki.

Oferuje pełna kontrole nad trackami, głośność, panorama wysyłki aux i wiele innych, jak również kontrolę pluginów DAW. 16 dynamicznych,multi-kolorowych padów może być wykorzystana do grania sampli perkusyjnych lub wywoływania loopów oraz scen bez podchodzenia do komputera.

Launchkey to również w pełni zintegrowane narzędzie dla Mac, PC i iPad.-Launchkey obejmuje cały pakiet oprogramowania dla iPada, Mac i PC w tym nowa Aplikacja synth Launchkey,-Aplikacja Launchpad* do uruchamiania improwizacji z pętli,-potężny V-Station i Bass Station miękkich syntezatorów dla komputerów Mac i PC,-Ableton Live Lite i ogromny pakiet próbek Loopmasters.

Technologia "InControl" mapuje wszystkie główne funkcje DAW oprogramowania.Launchkey jest kontrolerem wszystkich głównych programów muzycznych, daje możliwość kontroli miksera, transportu i więcej w programach Ableton Live, FL Studio, Pro Tools, Reason, Logic i Cubase.

16 dynamicznych padów do trigerowania pętli i grania bębnów16 dynamicznych, multi-kolorowych padów może być wykorzystana do grania sampli perkusyjnych lub wywoływania loopów oraz scen w Abletonie bez podchodzenia do komputera.

Przyciskami z górnego rzędu możemy startować pętle lub sceny a dolnymi zatrzymywać. Profesjonalna klawiatura synth-styled.Prędkość wrażliwe synth-style mechanizm klawiatury z kołami MOD i oktawy, przyciski góra / w dół.

Kontroler w połączeniu z oprogramowaniem oddaje wrażenie klasycznych klawiatur syntezatorowych.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też