Menu

A4 Tech Klawiatura Bloody B314 DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

Cechy produktu

  • Producent A4 Tech 

Opis

Klawiatury BLOODY to niepowtarzalny design, najwyższy poziom precyzji wykonania, a także zastosowanie innowacyjnych technologii. Wykorzystanie nowoczesnej technologi wykorzystującej podczerwień w trakcie budowy micro-switchy zaowocowało nieprzeciętnie prędkim czasem reakcji urządzenia - poniżej 0,2 ms!!!

Switche Infrared wyeliminowały dodatkowo efekt podwójnego kliku. Nowa technika gwarantuje użytkownikowi precyzję działania bez żadnych opóźnień. Jest do 30% szybsza aniżeli klawiatury wykorzystujące klasyczne metalowe micro-switche i aż do 50% szybsza względem klasycznych switchy membranowych.

Patent Bloody Infrared Switch sprawia, iż możemy się radować ze 100% skuteczności naszego urządzenia przez niezwykle długi czas. Inżynierowie Bloody trwałość klawiszy aż do niewiarygodnej wartości 100 mln uderzeń.

Dzieki temu systemowi kurz nie sprawia zakłóceń w transmisji informacji. Znaki nigdy nie ulegną zatarciu ponieważ są laserowo wycięte w klawiszu i dodatkowo - dla komfortu gracza opcjonalnie mogą być podświetlone.

Bloody Infrared Switch otoczony jest 6mm barierą zabezpieczająca mechanizm przed przypadkowym zalaniem wodą. Light Strike powoduje, że mamy do czynienia z absolutnie najszybszymi gamingowymi klawiaturami na świecie.

choćby najmocniej wymagający użytkownicy poczują się w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni ze swego wyboru ponieważ za każdym razem dysponują szybszą reakcją i za każdym razem wyprzedzją swych przeciwników.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.