Menu

Baseus Gamo podświetlana mechaniczna klawiatura dla graczy gamingowa czarny (GMGK01-01)

Cechy produktu

  • Producent Baseus 
  • Typ mechaniczna 

Opis

Baseus Gamo podświetlana mechaniczna klawiatura dla graczy gamingowa

Do prowadzenia zwinnej i dynamicznej rozgrywki świetnie stanie na wysokości zadania gamingowa klawiatura Baseus GAMO One-Handed Gaming Keyboard. To gadżet, który obsługuje się tylko jedną ręką. Zapewnia to istotnie pokaźniejszą swobodę w sytuacji klasycznych rozwiązań, gdzie trzeba wprowadzić trudne kompozycje.

Strategicznie rozmieszczone klawisze (35 sztuk) są przystępne bez konieczności odrywania ręki. Wygodnie dosięgniesz je palcami, bez przesuwania całej dłoni. Ten model jest mechaniczny, przeznaczony graczom profesjonalistom i amatorom, którzy rozumieją, jak ważne dla jakości gry są poszczególne części komputera. Z pomocą tego gadżetu wyprzedzisz przeciwników, poprawisz swoją sprawność oraz komfort zabawy.

Specyfikacja:

  • marka: Baseus
  • Materiał: PC + Silicone
  • Interfejs: charakterystyczne USB
  • wymiar 245,4 mm x 150,2 mm x 39 mm
  • Kompatybilny z: GA01, WIN 2000/XP/ME/Vista/7/8/10/, Android, Linux, iP mobile phone system, iP computer system itp.

Klawiatura mechaniczna

Prezentowany model Baseus to klawiatura mechaniczna. Taka wersja raduje się znacznym zachwytm w środowisku, ponieważ oznacza długą żywotność, lepszą czułość i dużą instynktowność — wszystko, co potrzebne w trakcie gry. Ze względu na innowacyjne wyposażenie jej wartość może być wyższa tradycyjnej klawiatury. Jednak taka inwestycja, ze względu na swoją długoterminowość, dla gracza niewątpliwie będzie opłacalna.

Mówiąc o długim wykorzystywaniu możemy podeprzeć to tezą, że klawiatura wytrzymuje do 50 milionów kliknięć. Progresywne technicznie klawisze klarowne i mechaniczne dają specyficzne wrażenie sekcyjne i gwarantują czysty dźwięk.

Designerski wygląd

Klawiatura nie tylko niezawodnie pracuje, lecz też nadzwyczajnie wygląda. Interesujący jest sam rozkład klawiszy oraz występowanie dużego przycisku na środku. Wyglądający jak joystick jest w rzeczywistości spacją.

Każdy gracz bez wątpienia doceni również oświetlenie LED, które zostało zaimplementowane w ten mechanizm. To 34 niezależne światła, które podświetlają rzeźbione laserowo nakładki na klawiaturze, dając w ten sposób niezwykły efekt wizualny. Oprócz spektakularnych wrażeń pełnią też funkcję funkcjonalną, a więc gwarantują ulepszone chłodzenie i podświetla gadżet w trakcie grania w nocy. Intensywność i sposób świecenia można samodzielnie regulować.

Wysoki komfort stosowania

Użytkownicy tej nowoczesnej klawiatury z całą pewnością zwrócą uwagę na jej poręczny kształt. Artykuł o zakrzywionej linii zagwarantuje wygodne podparcie rąk, która nie męczy się choćby podczas długiej rozgrywki. Silikonowy także ochronę przed poślizgiem. Został umieszczony również na dole, żeby zabezpieczyć klawiaturę przed przesuwaniem się.

To czułe na dotyk akcesorium reaguje niemal natychmiast na wydawane polecenia. To zasługa projektu uwzględniającego oś satelitarną, zapewniającą równomierną siłę docisku.

KGO: 0,02 zł netto

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.