Menu

Cooler Master SK621 Cherry MX RGB

Cechy produktu

  • Producent Cooler Master 

Opis

NISKI PROFIL

Bądź obiektem zazdrości fanów płaskich klawiatur z ultra-mobilną bezprzewodową klawiaturą mechaniczną SK621 60%. Dzięki ekstra płaskim, profilowanym nasadkom klawiszy, i nowych przełącznikach Cherry MX Low Profile w zredukowanym formacie 60%, w końcu znalazłeś przenośną bezprzewodową klawiaturę, która zagwarantuje sprawność bez uszczerbku dla estetyki Twojego schludnego kącika gracza. A dzięki typowym funkcjom Cooler Master jesteś w pełni wyposażony, aby zdobyć przewagę w grze jak i w pracy.

PRZEWODOWA JEŚLI TEGO Ci potrzeba

Klawiatura SK621 została zaopatrzona w hybrydową łączność, dając Ci dobór pomiędzy bezprzewodową wolnością lub przewodową komunikacją bez opóźnień. Bluetooth 4.0 zapewnia niższe zużycie energii (4-5 miesięcy bez podświetlenia, 15 godzin z podświetleniem RGB), w połączeniu z zastosowanym akumulatorem ładowanym przez złącze USB-C.

KOMPAKTOWY, NISKOPROFILOWY DESIGN DO komfortowEGO KLIKANIA

SK621 prezentuje śmiały nowy wygląd klawiatur mechanicznych, z użyciem nowych przełączników Cherry MX Low Profile. Trwałość i precyzja konwencjonalnych przełączników Cherry MX, dzisiaj ze zredukowanym dystansem i punktem aktywacji o 0,8mm. Dodaj do tego ultra płaskie nasadki klawiszy i format 60% a otrzymasz skuteczną niskoprofilową klawiaturę.

MYŚL INACZEJ

SK621 czerpie konwencjonalny, ascetyczny design z najpopularniejszych klawiatur niskoprofilowych I dodaje do niego funkcjonalność i najlepsze właściwości Cooler Master. Obejmuje to górną płytę ze szczotkowanego aluminium, które zapewnia odporność i innowacyjny wygląd, a wyprofilowane klawisze gwarantują funkcjonalność i piękno. Rezultatem jest klawiatura, która wygląda znajomo, ale nie przypomina żadnej innej klawiatury w stylu Chiclet, której używałeś wcześniej.

NIE WYMAGA OPROGRAMOWANIA

podczas grania ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić jest wciśnięcie klawiszy Alt+Tab aby zmienić ustawienia klawiatury w oprogramowaniu. SK621 walczy z tym, dzięki progresywnemu systemowi On-The-Fly. Ustaw podświetlenie każdego z klawiszy, przełączaj pomiędzy trybami podświetlenia oraz nagrywaj sekwencje makr z pomocą tylko kilku przycisków. Uzyskaj funkcjonalność oprogramowania bez konieczności instalowania go - oszczędzasz czas i cenne zasoby komputera.

PODŚWIETLENIE RGB i PASEK RGB

Oświetlenie RGB nigdy nie było bardziej wyszukane niżeli w SK621, dzięki przemyślanemu podświetleniu każdego klawisza. Dodaj do tego pasek RGB, który dodaje jeszcze więcej kolorów wokół Twojego urządzenia uzyskujesz w ten sposób pierwszą klawiaturę mechaniczną z tak ładnym oświetleniem.

świeże I udoskonalonE OPROGRAMOWANIE

Nie potrzebujesz go, lecz je mamy. Proste i niezawodne. Będziesz mógł wybrać spośród 16,7 miliona barw do każdego klawisza, uzyskać dalsze dobranie trybów oświetlenia i dostroić makra.

PRECYZJA

Kiedy jest podłączona przewodem, klawiatura SK621 używa technologi rollover, która jest wydajną i najdokładniejszą technologią anti-ghostingu. Funkcja N-key rollover zagwarantuje, że każde wciśnięcie klawisza zostanie poprawnie zarejestrowane nawet w trakcie zaciętej walki. Gotowy do przejścia na połączenie bezprzewodowe? Dla zwiększenia sprawności baterii, wyposażyliśmy klawiaturę w funkcję samoczynnego przełączania do tryby 6-Key rollover, która spisze się w podróży.

sprawnOŚĆ

Pożegnaj się z rage quitem poprzez słaby sprzęt. SK650 została wyekwipowana w 32-bitowy processor ARM Cortex gwarantujący stałą precyzję i sprawność. Zarejestruj naciśnięcia klawiszy natychmiast. Zapisz i wykonaj polecenia i makra w mgnieniu oka. Dzięki systemowi On-the-fly uzyskaj natychmiastową przewagę nad przeciwnikiem i pokonaj go zawsze.

TRZY rozmiarY, TRZY SPOSOBY GRY

Nie każdy lubi ogromne klawiatury, dlatego stosownie zaprojektowaliśmy rodzinę SK600. Niezależnie od tego, czy Ci trzeba formatu 60%, tenkeyless czy pełnowymiarowej konstrukcji, mamy klawiaturę, której Ci trzeba - bez kompromisów w zakresie funkcji albo produktywności.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.