Menu

Corsair Gaming K63 Red LED Cherry MX Red (NA)

Cechy produktu

  • Producent Corsair 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Interfejs USB 
  • Typ mechaniczna 

Opis

MECHANICZNA PRECYZJA. KOMPAKTOWA budowa. Klawiatura CORSAIR K63 ma konstrukcję tenkeyless i mechaniczne przełączniki CHERRY MX Red zapewniające najwyższą jakość działania. Świetne czerwone podświetlenie LED poszczególnych klawiszy zezwala na dynamiczne i niemal nieograniczone dostosowywanie.

KOMPAKTOWE rozmiary, MECHANICZNA JAKOŚĆ Wyłącznie mechaniczne przełączniki CHERRY MX Red Mechaniczne przełączniki klawiszy CHERRY MX ze złotymi stykami gwarantują najwyższą jakość działania i przewagę nad konkurencją.

Czerwone podświetlenie LED poszczególnych klawiszy i pokaźna czcionka nadruku perfekcyjne czerwone podświetlenie LED udoskonalone wrażenia i pozwala na dynamiczne i niemal nieograniczone dostosowywanie.

Kompaktowa budowa tenkeyless znakomicie sprawdza się w podróży i zapewnia więcej miejsca na mysz. Sterowanie głośnością i multimediami Dźwięk możesz regulować na bieżąco bez zakłócania gry. Stuprocentowy anti-ghosting z pełną obsługą naciśnięć kilku klawiszy Niezależnie od tego, jak szybko działasz w grze, naciśnięcia klawiszy są zawsze rejestrowane zgodnie z Twoim zamierzeniem.

Moc oprogramowania CUE Pełne programowanie przy użyciu programu CUE – możesz przypisywać makra do dowolnych klawiszy i tworzyć dynamiczne efekty świetlne KLAWISZE DLA WIRTUOZÓW Mechaniczne przełączniki klawiszy CHERRY MX ze złotymi stykami zapewniają najwyższą jakość działania i przewagę nad przeciwnikami w grze.

Stuprocentowy anti-ghosting z pełną obsługą naciśnięć kilku klawiszy zapewnia, iż polecenia i jednoczesne naciśnięcia wielu klawiszy przyniosą skrupulatnie zamierzony efekt. DZIAŁAJ W swym STYLU Wygodę korzystania z klawiatury zwiększa dynamiczne, wyraźne podświetlenie z progresywnym sterowaniem do każdego klawisza, a także spora czcionka nadruku.

Dzięki oprogramowaniu CORSAIR Utility Engine (CUE) możesz przypisywać makra do dowolnych klawiszy i wytwarzać dynamiczne efekty świetlne. KOMPAKTOWA konstrukcja Klawiatura K63 zajmuje trafną ilość miejsca na biurku i jest komfortowa w podróży.

STEROWANIE MULTIMEDIAMI Przy użyciu specjalnych przycisków do regulacji głośności i sterowania multimediami możesz dostosowywać dźwięk bez zakłócania gry. Przystępna W OBSŁUDZE Tryb blokady klawisza Windows klawiatury K63 pozwala na jego wyłączenie, by przypadkowe naciśnięcia nie zakłócały gry.

Inteligentna kontrola. Nieskończone możliwości. Oprogramowanie CORSAIR iCUE zezwala na kontrolowanie dynamicznego, żywego oświetlenia, opracowywanie złożonych makr oraz pełną synchronizację całego systemu kompatybilnych peryferiów firmy CORSAIR, maszyn chłodzących, wentylatorów i tak dalej....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.