Menu

Corsair Gaming K68 CHERRY MX Red - RED LED

Cechy produktu

  • Producent CORSAIR 

Opis

SUPERWYTRZYMAŁA I MECHANICZNA.Mechaniczna klawiatura CORSAIR K68 ma konstrukcję opartą w 100% na przełącznikach klawiszy CHERRY MX Red, dynamiczne podświetlenie, a także ochronę przed zakurzeniem i zalaniem, dzięki czemu pozwala na sprawną grę.OCHRONA PRZED ZAKURZENIEM I ZALANIEMKlawiatura CORSAIR K68 jest oporna na kurz i kapanie cieczy*, dlatego rozlanie napoju nie przeszkodzi Ci w grze.

Graj śmiało.* wytrzymałość na działanie kurzu i wody przetestowana do poziomu wymagań klasy IP32.WYŁĄCZNIE MECHANICZNE PRZEŁĄCZNIKI CHERRY MX REDMechaniczne przełączniki klawiszy CHERRY MX Red ze złotymi stykami zapewniają najwyższą jakość działania i przewagę nad przeciwnikami.

Stuprocentowy anti-ghosting z pełną obsługą naciśnięć kilku klawiszy zagwarantuje, że polecenia i jednoczesne naciśnięcia wielu klawiszy przyniosą precyzyjnie zamierzony efekt.PODŚWIETLENIE POD PALCAMIImponujące czerwone podświetlenie wraz z oprogramowaniem CORSAIR Utility Engine (CUE) umożliwia programowanie innowacyjnych makr i dynamicznych efektó w świetlnych.perfekcyjnE STANOWISKO DOWODZENIAPrzy użyciu specjalnych części sterujących głośnością i multimediami możesz regulować dźwięk na bieżąco bez zakłó cania gry.

W trybie blokady klawisza Windows przypadkowe naciśnięcia klawisza Windows i menu kontekstowego nie zakłó cą Ci koncentracji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.