Menu

Corsair Gaming K68 RGB CHERRY MX Red Mechanical Gaming Keyboard, Backlit RGB LED, Cherry MX Red, Dust and Spill Resistance

Cechy produktu

  • Producent Corsair 

Opis

GRAJ BEZ PRZESZKÓDNiezwykle wytrzymała mechaniczna klawiatura CORSAIR K68 RGB akcentuje się podświetleniem RGB w żywych odcieńch, opornością na wodę i kurz zgodną z wymaganiami stopnia ochrony IP32 i wyłącznie mechanicznymi przełącznikami klawiszy CHERRY MX.

dzięki czemu możesz grać bez względu na okoliczności.IMPONUJĄCE PODŚWIETLENIE KAŻDEGO KLAWISZAPodświetlenie klawiatury możesz dostosowywać praktycznie bez ograniczeń, lecz do wyboru sąprzeróżne zastosowane efekty.opornA NA KURZ I ZALANIAZgodność ze stopniem ochrony IP32 zabezpiecza przed wypadkami, aby nie trzeba było przerywać gry.PEŁNE PROGRAMOWANIE W APLIKACJI CUEIntuicyjne w obsłudze i wszechstronne oprogramowanie CORSAIR Utility Engine (CUE) pozwala na programowanie innowacyjnych makr i dynamicznych efektów świetlnych.STUPROCENTOWY ANTI-GHOSTING Z całkowitą OBSŁUGĄ NACIŚNIĘĆ KILKU KLAWISZYNiezależnie od tego, jak ekspresowo działasz w grze, każde naciśnięcie klawisza jest rejestrowane zgodnie z Twoim zamierzeniem.GRA BEZ ZAKŁÓCEŃDźwięk możesz regulować na bieżąco i bez zakłócania gry.

Przypadkowe naciśnięcia klawisza Windows lub menu kontekstowego nie zakłócą Ci koncentracji.Z PODPÓRKĄ POD NADGARSTKIOdłączana podpórka pod nadgarstki gwarantuje pełny komfort.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.