Menu

Hama Uzzano 3.0 klawiatura

Cechy produktu

  • Producent Hama 

Opis

Klawiatura do smart TV z wieloma funkcjami. Towar posiada multi-touchpad, a także klawisze multimedialne dla szybszej i łatwiejszej nawigacji pomiędzy aplikacjami. Wysoce skrupulatny multi-touchpad pozwala na łatwą i intuicyjną nawigację w menu i Internecie za pomocą gestów.

Lekka konstrukcja i wąska forma upraszczają transport do innych pomieszczeń. Kompaktowa klawiatura bezprzewodowa do łatwej nawigacji smart TV, PC i laptopa. Przycisk smart hub do bezpośredniego włączania Samsung smart TV hub.

użyteczne klawisze Samsung dla przystępnej kontroli najróżniejszych funkcji, jak źródło, menu, kanał, głośność itp. Lekki i smukły design dla przystępnego przenoszenia klawiatury między pokojami w domu. 3 w 1: klawiatura do smart TV, PC oraz laptop.

użyteczne klawisze multimedialne dla komfortowego sterowania wyszukiwarką, muzyka itp. Wyszukany, praktyczny design. Oddzielne przełączniki on/off. W zestawie z odbiornikiem mini USB, który może pozostać w porcie USB TV, notebooka albo PC i jest niemal niewidoczny.

oczekiwania systemowe: Windows 10/8.1/8/7 lub Samsung smart TV, smart TV ze opcją obsługi klawiatur i myszek, konsola (PS3). Wymogi systemowe: Windows 10/8.1/8/7 lub Samsung smart TV, smart TV ze opcją obsługi klawiatur i myszek, konsola (PS3).

Wskazóki dla użytkownika: Funkcje klawiszy specjalnie zaprojektowanych dla Samsung smart TV nie działają z modelami innych producentów. Towar działa ze wszystkimi telewizorami obsługującymi funkcje myszki i klawiatury.

Prosimy o skontaktowanie się z producentem Twojego telewizora jeśli masz jakieś pytania dotyczące kompatybilności. Ze względu na dostatek zestawów telewizyjnych, a także instalowanych oprogramowań i aplikacji nie możemy zagwarantować pełnej kompatybilności.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.