Menu

HYPERX Alloy FPS Pro MX Blue HX-KB4BL1-US/WW

Cechy produktu

  • Producent HYPERX 

OpisWybrane atrybutyKlawiatura numeryczna Nie
Podświetlenie Tak
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Dla graczy Tak
Kompaktowa, świetna do gier FPS - zawsze i wszędzie

Klawiatury HyperX Alloy FPS zostały skonstruowane z myślą o trwałości, bezawaryjności i możliwości grania na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz klawiatury pełnowymiarowej, to odpowiednim wyborem jest model Alloy FPS. Jednak jeśli Ci trzeba klawiatury bez bloku numerycznego, udostępniającej tylko najpotrzebniejsze klawisze, najkorzystniejszy wybór to model Alloy FPS Pro1. Każda klawiatura proponuje wszystko, czego może pożądać poważny miłośnik gier FPS: bezawaryjne przełączniki klawiaturowe CHERRY MX, mocną ramę ze stali, odłączany przewód, tryb gry, oraz funkcje 100% Anti-Ghosting i N-key Rollover. HyperX Alloy FPS to klawiatura, która spodoba się każdemu mistrzowskiemu graczowi FPS i graczom, którzy aspirują do takiego poziomu.


bezkompromisowa, kompaktowa budowa nieprzeciętna do gier FPS

Maksymalizacja miejsca na biurku ułatwiająca obsługę myszy


mocna rama stalowa

budowa gwarantująca solidność i stabilność.


CHERRY MX Blue

Działanie przełączników CHERRY MX Blue i CHERRY MX Blue RGB powiadamia słyszalne kliknięcie. Zapewniają one wyraźniejszą zwrotną informację dźwiękową i dotykową po wciśnięciu każdego klawisza. Przełączniki tego typu cechuje na ogół wyższa pozycja wyzerowania stanu i wymagają one wyższej siły aktywacji, więc mogą okazać się zbyt wolne w sytuacjach wymagających szybkiego wciskania klawiszy. Te przełączniki spodobają się graczom i osobom wykorzystującym klawiaturę do pisania, którzy akceptują trochę wolniejszą pracę w zamian za bardzo wyraźne potwierdzenie dźwiękowe i dotykowe każdego wciśnięcia klawisza.


Ultra mobilna kompozycja z odłączanym kablem

Mniejsze ryzyko uszkodzenia przewodu i pojemność klawiatury podczas przechowywania.


Podświetlane na czerwono klawisze HyperX z dynamicznymi efektami świetlnymi

Pokaż swój fason dzięki zachwycającemu podświetleniu.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.