Menu

HYPERX Alloy FPS RGB Silver Speed HX-KB1SS2-US

Cechy produktu

  • Producent HYPERX 

OpisWybrane właściwościKlawiatura numeryczna Tak
Podświetlenie Tak
Komunikacja z komputerem Przewodowa
Dla graczy Tak
HyperX Alloy FPS RGB

HyperX Alloy FPS RGB to doskonale wyglądająca, wydajna klawiatura zaprojektowana tak, by jej fason podkreślał umiejętności użytkownika. Eksponowane diody LED na przełącznikach klawiszowych powiększają jasność podświetlenia RGB, którą można ustawić korzystając z łatwego w użyciu oprogramowania HyperX NGenuity, tak abyTwój stream naprawdę wyróżniał się na tle innych. Klawiatura Alloy FPS RGB ma minimalne wymiary, więc nie wymaga dużo miejsca i pozostawia pole do manewru bez konieczności rozszerzenia czułości myszy. Jest w dodatku zaopatrzona w komfortowy port USB asygnowany do ładowania oraz odłączany, wytrzymały przewód w oplocie, który upraszcza przenoszenie. Potężna stalowa kompozycja sprawia, że klawiatura jest zrównoważona i ani drgnie, gdy gorączkowo uderzasz w klawisze, aby przeładować, grabisz pokonanych przeciwników albo szybko zmieniasz broń. Wytrzymałe przełączniki klawiszowe Kailh Silver Speed wytrzymują 70 milionów naciśnięć i wymagają niezwykle niewiele znaczącej siły nacisku, dlatego nieprzeciętnie sprawdzają się w rękach graczy, którzy każdy zaoszczędzony ułamek sekundy pragną użyć przeciwko rywalom. Gdy zechcesz pochwalić się klawiaturą, możesz zapisać do trzech konfiguracji w jej zaimplementowanej pamięci, tak żeby w wybranym momencie włączyć osobisty pokaz świetlny i własne ustawienia makr. Klawiatura Alloy FPS RGB nie gubi ważnych naciśnięć, ponieważ jest wyposażona w konfigurowany tryb gry, a także funkcje zapobiegające blokowaniu klawiszy: pełny Anti-ghosting i N-key Rollover.


nad wyraz jasne klawisze RGB z dynamicznymi efektami

Eksponowane diody LED na przełącznikach klawiszowych, konfigurowane efekty świetlne i pięć poziomów jasności.


Oprogramowanie HyperX NGenuity pozwala na innowacyjne konfigurowanie

Konfigurowany tryb gry, możliwość tworzenia makr i zmiany podświetlenia poszczególnych klawiszy.


Kompaktowa, ultraprzenośna konstrukcja z odłączanym przewodem

Zaprojektowana z myślą o mobilności i optymalizacji miejsca na biurku.


solidna stalowa konstrukcja

Opracowana z myślą o bezusterkowości i stabilności, gdy akcja nabiera tempa.


Kalih Silver Speed

Przełączniki klawiszowe Kailh Silver Speed mają najkrótszy punkt aktywacji ze wszelkich przełączników, które oferujemy. Punkt aktywacji wynoszący 1,1 m i siła aktywacji 40 g powodują, iż te linearne przełączniki klawiszowe są wspaniałym wyborem dla graczy chcących maksymalnie skrócić czas reakcji.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.