Menu

Klawiatura APPLE Magic Keyboard MQ052Z/A

Cechy produktu

  • Producent APPLE 

Opis

Maksimum wygody APPLE Magic Keyboard MQ052Z/A to bezprzewodowa klawiatura multimedialna osadzona w mocnej i wytrzymałej aluminiowej obudowie. Klawiatura oferuje komfortowojsze i bardziej dokładne pisanie.

poręczny układ klawiszy, osadzenie ich na mechanizmie nożycowym oraz ich niski profil klawiatury to gwarancja pełnej swobody pracy z APPLE Magic Keyboard MQ052Z/A. Komfortowe klawisze Do dyspozycji użytkownika oddano klawisze numeryczne, które znakomicie nadają się do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi i aplikacjami finansowymi, ale także klawisze do szybkiego przewijania w dokumentach i pełnowymiarowe klawisze strzałek do gier komputerowych.

nieduże wymagania systemowe to komputer Mac obsługujący Bluetooth i zaopatrzony w system macOS 10.12.4 albo jego nowszą wersję, albo urządzenia z systemem iOS w wersji 10.3 lub nowszej. Łączność bezprzewodowa Klawiatura obsługuje technologię łączności bezprzewodowej Bluetooth zapewniając zasięg łączności bezprzewodowej do 9 m.

Klawiatura pracuje na produktywnym akumulatorze litowo-jonowym, który po dwóch godzinach ładowania, pozwala na długie i swobodne korzystanie poprzez co najmniej miesiąc czasu. Na wyposażeniu klawiatury znajdziemy na dodatek przewód USB Lightning....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.