Menu

Klawiatura bezprzewodowa MICROSOFT Surface Szary WS2-00021

Cechy produktu

  • Producent MICROSOFT 

Opis

Sukces projektu zależy od szczegółów. Klawiatura Surface została zaprojektowana z nieszablonową trosceą o każdy z nich. Delikatny szarywspaniale uzupełnia stylistykę urządzenia oraz nieprzeciętnie wpasowuje się w każdą dobrze zaprojektowaną przestrzeń roboczą.

Klawiatura bez problemu łączy się z urządzeniem Surface przy pomocy bezprzewodowego połączenia Bluetooth, a bateria wystarcza na cały rok. Dobrze przemyślane parametry, jak siła nacisku, wysokość klawiatury, kąt nachylenia i odstępy między klawiszami pozwalają pisać szybciej i efektywniej.

Zoptymalizowana siła nacisku i odskoku zapobiega przypadkowym naciśnięciom klawiszy i umożliwia płynną, ciągłą pracę. Aluminiowa pokrywa sprawia, iż dźwięk klawiszy nabiera bardziej finezyjnego brzmienia, a sama klawiatura jest cięższa i niesprężystiejsza, co w efekcie gwarantuje możliwość stabilnego i cichego pisania przy zoptymalizowanej przyczepności.

Spodoba Ci się poczucie solidności pod palcami w czasie pracy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.