Menu

Klawiatura bezprzewodwoa HAMA Cortino Czarny

Cechy produktu

  • Producent HAMA 

Opis

134959 Hama KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA CORTINO 134959 Hama KLAWIATURA BEZPRZEWODOWA CORTINO Bezprzewodowa klawiatura to swoboda ruchów i większy zakres działania. Bezprzewodowa wygoda Bezprzewodowa klawiatura jest bardziej ergonomiczna w porównaniu z przewodowymi rozwiązaniami.

Zajmuje mniej miejsca na biurku i nie ma kabla, który przeszkadza podczas pracy. Możesz korzystać z klawiatury Hama, znajdując się nawet w szerokiej odległości od komputera. Stabilne połączenie bezawaryjna technika 2,4 GHz gwarantuje jednostajne bezprzewodowe połączenie pomiędzy klawiaturą a odbiornikiem USB.

Klawisze multimedialne Klawiatura została zaopatrzona w 12 klawiszy funkcyjnych, które zezwalają na sterowanie muzyką oraz szybkie uruchomienie najpopularniejszych aplikacji, np. Oglądarki internetowej albo poczty.

cechy: wygodna, bezprzewodowa klawiatura Pełnowymiarowa klawiatura z płaskimi, błogimi w dotyku klawiszami 12 klawiszy multimedialnych (F1 – F12) Pewna, bezprzewodowa technologia 2.4 GHz łatwa instalacja dzięki samoczynnemu połączeniu Smartlink Nie jest wymagane dopełniające oprogramowanie Nadajnik USB Dlaczego Hama? Jesteśmy niemieckim producentem i dystrybutorem akcesoriów, a także sprzętu elektronicznego.

Działamy w wielu obszarach, śledzimy trendy technologiczne i już od niemal 100 lat formujemy rozwiązania, które sprawiają, iż codzienne życie jest po prostu łatwiejsze. Artykuły Hama to bezusterkowe i certyfikowane produkty, które poddawane są restrykcyjnym testom przez nasz wewnętrzny dział zapewnienia jakości QC.

posiadają wszystkie wymagane prawem dokumenty, dopuszczające je do handlu w Polsce, m.in. CE i TÜV. Na skutek czego wszystkie nasze produkty są w pełni bezpieczne dla swych użytkowników. Myślisz poważnie o akcesoriach, pomyśl o produktach Hama.

Bez względu na to, jakie urządzenie posiadasz, z pewnością mamy do niego funkcjonalne uzupełnienie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.