Menu

Klawiatura CORSAIR K68 (CH-9102020-NA) DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent Corsair Gaming 

Opis

SUPERWYTRZYMAŁA I MECHANICZNA. Mechaniczna klawiatura CORSAIR K68 ma konstrukcję opartą w 100% na przełącznikach klawiszy CHERRY MX Red, energiczne podświetlenie, a także ochronę przed zakurzeniem i zalaniem, dzieki czemu pozwala na sprawną grę.

OCHRONA PRZED ZAKURZENIEM I ZALANIEM Klawiatura CORSAIR K68 jest oporna na kurz i kapanie cieczy*, dlatego rozlanie napoju nie przeszkodzi Ci w grze. Graj śmiało. * wytrzymałość na działanie kurzu i wody przetestowana do poziomu wymagań klasy IP32.

WYŁACZNIE MECHANICZNE PRZEŁĄCZNIKI CHERRY MX RED Mechaniczne przełączniki klawiszy CHERRY MX Red ze złotymi stykami gwarantują najwyąszą jakość działania i przewagę nad przeciwnikami. Stuprocentowy anti-ghosting z pełną obsługą naciśnięć kilku klawiszy gwarantuje, iż polecenia i jednoczesne naciśnięcia wielu klawiszy przyniosą precyzyjnie zamierzony efekt.

PODŚWIETLENIE Imponujące czerwone podświetlenie wraz z oprogramowaniem CORSAIR Utility Engine (CUE) umożliwia programowanie progresywnych makr i energicznych efektów świetlnych. NadzwyczajnE STANOWISKO DOWODZENIA Przy użyciu specjalnych komponentów sterujących głośnością i multimediami możesz regulować dźwięk na bieżąco bez zakłócania gry.

W trybie blokady klawisza Windows przypadkowe naciśnięcia klawisza Windows i menu kontekstowego nie zakłóci Ci koncentracji....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.