Menu

Klawiatura CORSAIR K70 LUX Red LED Cherry MX Red (CH-9101020-NA) + ZAGWARANTUJ SOBIE DOSTAWĘ PRZED MIKOŁAJKAMI! + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent CORSAIR 

Opis

WYBIERZ PRZEWAGĘ Dzięki praktycznie nieograniczonej personalizacji, bezpośrednio zintegrowanej z legendarną konstrukcją firmy Corsair, rodzina klawiatur do gier LUX jest kluczem do przełamania konkurencji. Wybierz jeden z trzech rodzajów przełączników Cherry MX,zbratać klawiaturę do Twojego stylu gry, wyraź siebie poprzez programowalne podświetlenie, dużą czcionkę na klawiszach i przekształcić swoją rozgrywkę z programowaniem makr w locie. Załadowana do potężnej aluminiowej pokrywy, klawiatura Corsair LUX zapewnia rewelacyjną jakość w każdej sytuacji. Klawiatura Mechaniczna K70 LUX Legendarna mechaniczna klawiatura dla graczy, którzy nie potrzebują podświetlenia RGB. Cherry MX Red Przełączniki Cherry MX Red - szybkie, bez słyszalnego kliknięcia. Punkt aktywacji: 2mm | Siła nacisku niezbędna do aktywacji: 45g pokrywa z wysokiej jakości anodyzowanego i szczotkowanego aluminium Niska waga i unikatowa trwałość zagwarantują długie stosowanie. 100% anti-ghosting z 104 przyciskowym rolloverem przez USB bezusterkowe i pewne działanie bez względu na to, jak szybko klikasz. Potęga CUE unikalne oprogramowanie do makr i prędkie, energiczne podświetlenie gwarantują przyjemność w czasie grania. Klawisze pod gry FPS i MOBA widocznie zaznaczone i pokryte teksturą klawisze zapewnią maksymalną przyczepność i wyczucie. Odpinana miła w dotyku podkładka pod nadgarstki zapewnia komfort podczas długich sesji grania. Dedykowane sterowanie multimediami Kontrola, która jest niezbędna,przystosować głośność bez przerywania gry. Port USB Porty USB umieszczone zostały w taki sposób, by z łatwością można było do nich podłączyć dopełniające peryferia i aby nie przeszkadzały w czasie rozgrywki....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.