Menu

Klawiatura CORSAIR K70 RGB MK.2 Cherry MX Speed (CH-9109014)

Cechy produktu

  • Producent CORSAIR 

Opis

TRWAŁA kompozycja ALUMINIOWA Korpus ze szczotkowanego aluminium anodowanego klasy lotniczej powoduje, że ta lekka obudowa jest niezwykle trwała – wytrzyma tysiące godzin gry. CHERRY MX SPEED Mechaniczne przełączniki CHERRY MX z trwałymi, złotymi stykami pozwolą Ci rozwinąć zniewalającą szybkość.

ZESTAWY NADRUKÓW KLAWISZY DO GIER FPS I MOBA Klawisze o specjalnej fakturze i konturach gwarantują maksymalną przyczepność i wyczucie. STUPROCENTOWY ANTI-GHOSTING Z całkowitą OBSŁUGĄ NACIŚNIĘĆ KILKU KLAWISZY Niezależnie od tego, jak szybko działasz w grze, każde naciśnięcie klawisza jest rejestrowane zgodnie z Twoim zamierzeniem.

TRYB BLOKADY KLAWISZA WINDOWS Przypadkowe naciśnięcia klawisza Windows lub menu kontekstowego nie zakłócą Ci koncentracji. PRZELOTOWY PORT USB wygodny dostęp do dodatkowego portu USB na mysz albo komplet słuchawkowy.

STEROWANIE GŁOŚNOŚCIĄ I MULTIMEDIAMI Komfort zwiększający produktywność w nawet najdłuższej rozgrywce. Inteligentne sterowanie i nieograniczone możliwości Oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala na sterowanie spektakularnym, dynamicznym podświetleniem, programowanie progresywnych makr i całkowitą synchronizację oświetlenia systemu, w tym układu chłodzenia, wentylatorów i sprzętów peryferyjnych zgodnych z technologiami CORSAIR.

ODŁĄCZANA, MIĘKKA W DOTYKU PODPÓRKA POD NADGARSTKI Komfort zwiększający wydajność w nawet najdłuższej rozgrywce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.