Menu

KLAWIATURA DLA GRACZY GENESIS RHOD 500 RGB CZ/SK PODŚWIETLENIE RGB GAMINGOWA PROGRAMOWALNA

Cechy produktu

  • Producent Genesis 

Opis

Stać ją na sporo

Odlany z aluminium, podświetlony w 7 strefach, progresywny technologicznie, wymyślony aby stać się legendą, zaprojektowany żeby przetrwać, wykonany żeby wygrać. Oto Rhod 500 RGB bezkompromisowy wojownik w Twoim arsenale gamingowym.

Super wytrzymała

usztywniona i super wytrzymała obudowa stworzona z wysokiej jakości aluminium powoduje, iż ta klawiatura to istny zawodnik nie do zdarcia. Nie lęka się chwilowych porażek i chwil załamania. Będzie z Tobą, choćby wtedy gdy Ty już będziesz miał dość. Zawsze gotowy do walki.

Podświetlenie RGB

W naturze intensywne barwy oznaczają niebezpieczeństwo, w sytuacji klawiatury Rhod 500 RGB to niebezpieczeństwo czyha na Twoich przeciwników. 7 strefowe podświetlenie RGB to idealna okazja do pokazania Twojego charakteru, nie daj się zdominować. Dominuj!

Anti-ghosting

Genesis Rhod 500 RGB widzi każdy Twój ruch, idzie wszędzie za Tobą, nie zawodzi. Dzięki funkcji anti-ghostingu nie musisz się już martwić zbyt dużą ilością wciśniętych klawiszy. Wyciśnij z tej klawiatury siódme poty, Twój cel to wygrana, Wojowniku!

antypoślizgowe stopki

wyposażony w składane nóżki i gumowe przeciwpoślizgowe stopki zapewni Ci pełen komfort i stabilizację w trakcie gamingowego starcia. Twoje zadziorne ruchy i jego zimne opanowanie… to musi się udać!

Zamiana klawiszy WASD

Uwaga stanowczo wpływa na efektywność w walce. Nie jesteś przyzwyczajony do strzałek? A może do klawiszy WASD? Rhod 500 RGB nie będzie Cię ograniczał i pozwoli na zamianę ich ze sobą.

wbudowana pamięć

Prawdziwy żołnierz nie zapomina swych celów, Rhod 500 RGB także nie zapomni tego czego potrzebujesz. Dzięki zaimplementowanej pamięci zapamięta przypisane mu makra i będziesz mógł z nich korzystać gdzie tylko chcesz. Skup się na wygranej!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.